Connect with us

Espor

100 Thieves Rockstar Energy Drink ile anlaştı!

100 Thieves yeni bir anlaşmaya daha imza attı!

Kuzey Amerika merkezli espor organizasyonu 100 Thieves, PepsiCo’nun enerji içeceği markası olan Rockstar Energy Drink ile anlaşma imzaladığını duyurdu! Kuzey Amerika organizasyonu yaptığı anlaşmayı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerine duyurdu.

Yapılan anlaşma 100 Thieves Kurucusu Matt “Nadeshot” Haag’ın Rockstar’ın Super Bowl reklamında oynamasıyla başladı. Bu reklam ise Nadeshot’ın profesyonel bir Call of Duty oyuncusu olarak kariyerine başlayıp 100 Thieves takımının kuruluşunun başarısını kutlamak içindi.

PepsiCo Pazarlama Müdürü Fabiola Torres ise anlaşma hakkında şunları söyledi:

Dünyaca ünlü giyim ve espor markası 100 Thieves ile şirket olarak anlaşmış olmaktan çok mutluyuz. Bu anlaşma Rockstar Energy Drink’in yeni marka hedefi ve hedeflerine çok uygun bir şey. Organizasyonun misyonu ve vizyonu şirketimize birebir şekilde uyması ise bizim bu yola çıkmamızda büyük bir mihenk taşı oldu. 100 Thieves ile anlaşmış olmak Rockstar Energy’nin espor ve oyun eksositeminde birçok kişiye ulaşmasını sağlayacak ve yeni yollar keşfetmemize olanak sağlayacak.

Anlaşmaya göre 100 Thieves, Rockstar markasını ”Cash App” uygulamasına entegre edecek ve ”The Heist” adlı serisinde yer verecek. Bu anlaşma aslına baktığımızda Rockstar’ın ilk espor anlaşması da değil. 2020 Ocak ayında ise aynı şekilde Almanya merkezli espor organizasyonu ”mousesports” ile de bir anlaşma imzalanmıştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor