Connect with us

LoL

100 Thieves, Team Liquid’i mağlup ederek zirvedeki yerini korudu!

Can “@closerlol” Çelik’in forma giydiği 100 Thieves, Team Liquid’i mağlup ederek zirvedeki yerini korudu!

LCS 100 Thieves

16 Temmuz gecesi 100 Thieves, kendilerinden beklenen performansın çok altında bir oyun oynayarak Dignitas‘a karşı yıkıcı bir mağlubiyet almıştı. Fakat bunun şanssız bir mağlubiyet olduğunu ve hala en iyi olduklarını gösteren bir galibiyet almayı dün gece başardılar!

Team Liquid karşısında aldığı sağlam bir galibiyetle, zafer serisini yenileyen ekip, 26-12‘lik mevsim skorunu görmeyi başardı. Her iki takım da standart bir yasaklama seçim ekranı geçirdi. Dengeli bir oyun izledik ve takımlar kompozisyonlarının artı ve eksilerinin sonuçlarını aldı. 100T ise geçtiğimiz gün aldığı DIG mağlubiyeti sonrası hatalarını telafi etmek için oynuyor gibiydi ve TL‘e kolay lokma olmadıklarını kanıtlamış oldular.

 

“100 Thieves, Team Liquid karşısında alınan büyük galibiyetle yola geri döndü!”

İlginizi Çekebilir: 

T1 ekibinin acı günü! COO John Kim hayatını kaybetti

Ssumday, oyun boyunca 100T için büyük bir etten kalkan oldu ve maçın ilk dakikalarında Alphari ve Armao için kolay bir hedef haline dönüştü. Ornn seçimine gittiği için yapması gereken tek şey aslında takım savaşlarında doğru ulti kullanmaktı ve bu üzerine kurulan baskı 100T için pek bir şey ifade etmedi. Temsilcimiz Closer ve Abbedagge ile birlikte olduğunda Ssumday, kolayca tekli koridorları açmayı başardı. Her ne kadar oyunun sonlarına kadar skor tablosu eşit gitmiş olsa da global anlamda 100T bir miktar daha öndeydi. Oyunun başlarında ve orta kısmında büyük bir savaş olmamasına rağmen TL, objektif görevlerde çok geride kaldı ve sürekli olarak orta koridor ittirme avantajını kaybetti.

100T, 2021 LCS Yaz Mevsimi‘nde elde ettiği liderliği sağlamlaştırmaya devam ediyor ve dün DIG karşısında aldığı mağlubiyetten sonra TL’e karşı kazanmayı bildi. Yedinci haftanın son karşılaşmasında ise yükselen yıldız kadro FlyQuest karşısında oynayacaklar!


Evil Geniuses, FlyQuest’in 4 maçlık galibiyet serisini sonlandırdı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL