Connect with us

VALORANT

100 Thieves profesyonel VALORANT kadrosunu duyurdu!

100 Thieves profesyonel VALORANT kadrosu belli oldu!

100 thieves

Hiko‘nun kaptanlığına kurulan 100 Thieves VALORANT kadrosu tamamen belli oldu!

100 Thieves’in profesyonel VALORANT kadrosu belli oldu. Hiko isimli eski CS:GO prosu, şimdilerde de yayıncılık yapan oyuncunun önderliğinde kurulan takımın kadrosu şu şekilde:

  • Hiko
  • Valliate
  • Venerated
  • YaBoiDre
  • Pride

Hiko hariç kadrodaki oyuncuların hepsi eski profesyonel PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuları.

100T bu kadroyu oyuncuların çok iyi hareketlerinin bulunduğu bir video ile duyurdu:

“100 Thieves’in tam profesyonel VALORANT kadrosunu duyuruyoruz.”

PCS 2 Avrupa Kayıtları 7 Temmuz’da Başlayacak!

Hiko, takımla Haziran‘ın başlarında ilk oyuncu ve kaptan olarak anlaşmıştı. 30 yaşındaki deneyimli FPS oyuncusunun bu takımı tercih etme sebebi ise iki tarafın da başarı istemesi. Hiko önderliğinde kurulan bu takım şampiyonluklar hedefliyor!

Hiko, profesyonel CS:GO’yu bıraktıktan sonra tüm takım takım arkadaşları PUBG‘ye geçmişti. Bilindiği üzere PUBG, türünün öncüsü ve espor ekosisteminin kurulmasında da büyük payı olan bir oyun. Bunun ardından Fortnite ve Apex Legends gibi oyunların da fikir babası desek yanlış olmaz. Fakat VALORANT kısmında oyunların çok da benzeştiğini söyleyemeyiz.

Son zamanlarda farklı FPS oyunlarından çok fazla pro oyuncunun VALORANT’a geçtiğini görüyoruz. Kapalı betadan beri tanıdık bir çok simayı bu oyunda mücadele ederken gördük. Bunun sebebi hem oyunun iyi olması hem de hali hazırda bu tür oyunlarda yetenekli olan oyuncuların yerlerini erkenden almak istemesi olabilir.

Bir çok takımın VALORANT kadrolarını tamamladığı şu son zamanlarda 100 Thieves de bu takımlardan geri kalmadı ve güçlü bir kadroyla bu mücadelede yerlerini aldılar. Bakalım onların ilk turnuvalarında ve sonrasında performansları nasıl olacak!


Kupa Vestel kayıtları sonlanıyor!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT