Connect with us

LoL

League of Legends 11.14 yamasının en fazla kazanma oranına sahip şampiyonları!

11.14 yamasının en çok kazanan şampiyonları!

Seraphine

League of Legends; 10 yılını tamamlamış, 150‘den fazla şampiyona ev sahipliği yapan bir MOBA türü oyun. Bu kadar fazla şampiyon varken yapabileceklerinizin sınırı da bir hayli yüksek oluyor. Fakat oyunun canlı tutulma istediğinden dolayı her iki haftada bir dengelemeler ve değişiklikler oyuna dahil oluyor. Bu gelen değişiklikler de metayı doğrudan etkiliyor.

Kısaca meta nedir açıklamak gerekirse, oyunun güncel yamasında, o anki eşyalar ve güç dengeleriyle birleştirildiğinde diğer şampiyonlardan bir miktar daha verimli olmaya denen bir durum. Hal böyle olduğunda da hemen her yama meta değişiyor.

Şimdi gelin hep beraber 11.14 yamasında hangi şampiyonlar en yüksek kazanma oranına sahipmiş buna bakalım!

11.14 Üst Koridor – Tahm Kench

Aldığı küçük oynanış değişikliği ve birkaç güçlendirmeden sonra %53 kazanma oranı ile Tahm Kench, şu an üst koridorda rakip tanımıyor diyebiliriz. Çok popüler bir şampiyon olmasa da şu an çoğu popüler üst koridor şampiyonuna taş çıkartacak seviyede. Eğer üst koridor oynamayı seviyorsanız denemenizde fayda var!

11.14 Orman – Skarner

Özellikle tekli dereceli oyunlarda baskın atmak çok önemli. Profesyonel arenada seçilen şampiyonlarla çok iyi oynasanız dahi verim alamayabiliyorsunuz. Baskınlar da bu kadar önemliyken aldığı ufak güçlendirmelerle Skarner, rolünün en iyilerinden oluyor. 11.14 yamasında kazanma oranı tam %53.37!

İlginizi Çekebilir:

“Eforsuz” Viary Esports’a içerik üreticisi olarak katıldı!

11.14 Orta Koridor – Aurelion Sol

Aurelion Sol, oynaması en zor orta koridor şampiyonlarından bir tanesi. Hiçbir şampiyonda olmayan bir mekaniğe sahip galaktik ejderhamız özellikle yüksek derecelerde ve iyi bilen oyuncular tarafından seçiliyor. Bunun sonucu olarak da az seçilse bile kazanma oranı %54!

11.14 Alt Koridor – Seraphine

Takım kompozisyonuna çok bağlı olmakla birlikte Seraphine çok güçlü bir alt koridor şampiyonu. Çoğu nişancıyı menzil dışından rahatsız edebiliyor ve takımına olan katkısı inanılmaz seviyede. 11.14 yaması itibariyle %54 gibi bir kazanma oranına sahip bu şampiyonu takımınızda güçlü bir saldırı gücü şampiyonu varsa seçebilirsiniz.

11.14 Destek – Zilean

11.14 yamasının en fazla kazanma oranına sahip destek şampiyonu %53‘le Zilean! Bir takım arkadaşını ölmekten kurtaran ultisi ve yüksek hasarı ile güçlü bir yetenek kitine sahip. Doğru oynandığında koridor aşamasında da gayet güçlü bir konumda.


Super Mario 64’ün mühürlü bir kopyası 1.5 milyon dolara satıldı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL