Connect with us

Espor

“Hayalim Faker’a karşı oynamak”

🎙️ 1907 Fenerbahçe’nin orta koridor oyuncusu Bolulu, Playerbros’a özel açıklamalar yaptı. #PlayerbrosÖzel

1907 Fenerbahçe’nin orta koridor oyuncusu Bolulu, Playerbros’a özel açıklamalar yaptı. Kış Mevsimi Finali’ni şampiyon tamamlayarak hanesine bir kupa daha ekleyen sarı-lacivertli ekip, final serisinde Bahçeşehir SuperMassive’i 3-0 ile geçmişti.

“Çok çalışmamız lazım”

“Şu an çok iyi hissediyorum ama hâlâ çok çalışmamız lazım. 20 win üst üste aldık ama hâlâ oyun içinde sıkıntı yaşıyoruz bazı yerlerde. Gördüğünüz gibi iki oyunda geride kaldık ama makro oyunumuz daha iyi olduğu için geri gelmeyi başardık.”

LoL şampiyonlarını küçük resimlerden tanıyabilecek misin?

“HWA, Bursaspor gibi ekipler ligin değerini düşürüyor”

Üst üste 20 karşılaşma kazanarak başarılması zor bir seri yakalayan 1907 Fenerbahçe’nin bu performansını “temiz oynadık” diye değerlendiren Bolulu, VF Şampiyonluk Ligi’nde 1907 Fenerbahçe, Royal Youth, Bahçeşehir SuperMassive’in çok iyi olduğunu söyledi. Ligin alt tarafında yer alan HWA, Bursaspor gibi ekiplerinse ligin değerini düşürdüğünü söyleyen genç oyuncu, VFŞL’nin iyi bir bölge olduğunu düşünüyor.

“Hayalim Faker’a karşı oynamak”

Bu kupa ile birlikte Türkiye’yi temsilen MSI’a gidecek olan Bolulu, karşısında Faker’ı görmek istediğini söyledi. “Hayalim Faker’a karşı oynamak” diyerek Faker’ı karşısında görmek istediğini söyledi. Bu röportajın tamamı ve Kış Mevsimi Finali’nden birçok an hemen aşağıda sizlerle.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor