Connect with us

Espor

1907 Fenerbahçe Espor’dan sürpriz FIFA 18 oyuncusu transferi

1907 Fenerbahçe Espor sürpriz bir açıklama ile yeni oyuncusunu duyurdu.

1907 Fenerbahçe'den beklenmeyen FIFA 18 transferi

League of Legends’da adından sıkça söz ettiren fakat 2018 Kış Mevsimi Finallerine çıkma hakkı kazanamayan 1907 Fenerbahçe Esports, yaklaşık 10 dakika önce yeni FIFA 2018 oyuncusunu duyurdu. Bugün imzalanan kontrattan sonra Emre Benli, 1907 Fenerbahçe Espor‘a resmi olarak transfer oldu.

Daha önce Hollanda 1.Liginde yer alan bir futbol takımı olan FC Twente‘nin FIFA 18 oyuncusu olan Emre Benli’nin, Bundled isimli menajerlik firmasının aracılığı ile Fenerbahçe’ye transfer olduğu biliniyor. Ayrıca Emre Fenerbahçe’ye transfer olsa da FC Twente adına Global eLeague‘de yarışmaya devam edecek.

“Bu kadar büyük bir 1907 Fenerbahçe hayranı olduğunu bilmiyordum”

Yapılan basın açıklamasında konuşan 1907 Fenerbahçe eSpor genel müdürü Emre Aksoy“Benim işim mümkün olduğunca çok sayıda Esporcuyu takip etmek. Emre’yi uzunca bir süredir takip ediyordum ama bu kadar büyük bir Fenerbahçe hayranı olduğunu bilmiyordum. Emre gerçekten çok iyi oynuyor ve XBOX’da oynadığı için kadromuza büyük bir katkı sağlıyor.” dedi.

Transfer olan genç oyuncu Emre Benli“Bu bir hayalin gerçekleşmesi. Bu transfer ile gerçekten gurur duyuyorum ve özellikle koçluk ve yönetim ajansım olan Bundled’e ve bu transferin gerçekleştiği için Fenerbahçe’ye teşekkür etmek istiyorum. Fenerbahçe için dünya şampiyonu olmak ve nihayetinde hayranlarını gururlandırmak için oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor