Connect with us

Espor

1907 Fenerbahçe Espor Mayıs ayındaki öne çıkan gelişmeleri taraftarları ile paylaştı!

1907 Fenerbahçe Espor’un Mayıs ayında öne çıkan gelişmeleri paylaşıldı!

1907 Fenerbahçe Espor Mayıs

Başarılı Türk Esor organizasyonlarından 1907 Fenerbahçe Espor Mayıs ayının öne çıkan gelişmelerini özet şeklinde taraftarları ile paylaştı. Tecrübeli espor takımı hazırladığı özet görselini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

1907 Fenerbahçe Espor’un geçen ay en çok öne çıkan haberi hiç şüphesiz League of Legends kadrosunda yaptığı değişiklikler oldu. Kış mevsiminde kıl payı Türkiye şampiyonluğunu kaçıran ve genç, dinamik kadrosu ile çoğu espor taraftarının beklemediği bir performans gösteren Fenerbahçe, yaptığı bu transferler ile yaz mevsimine iddialı bir giriş yapacak gibi görünüyor.

Başarılı espor organizasyonu özet görselinde VALORANT için de bir yazı paylaştı. Espor gündeminde uzun bir süredir gündemde kalan ve yaşanılan gelişmeler ile daha da öne çıkan VALORANT için de güzel haberlerin geleceği taraftarlara söylendi. Fenerbahçe yapılan akademi seçmelerinin ardından as kadroyu belirleyerek önümüzdeki turnuvalarda mücadele edebilir.

Özetin bir öne çıkan oyunu da NBA2k21 oldu diyebiliriz. Bildiğiniz gibi Fenerbahçe’nin çoğu oyuncusu Milli takımımızda da mücadele ediyor. Millilerimiz geçen ay Alper Biçen‘in kanalında sunulan Avrupa şampiyonluğunda da şampiyon olarak Türkiye’yi ikinci kez Avrupa şampiyonu olarak tarihe yazdırmıştı.


Team Zero Zone Valorant kadrosundan transfer haberi geldi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor