Connect with us

PUBG

1907 Fenerbahçe Espor, PUBG takımını duyurdu

Çeşitli oyunlarda başarılara imza atan 1907 Fenerbahçe Espor’dan PUBG atağı geldi.

League of Legends, Zula, FIFA gibi oyunlarda yatırımları ve başarıları olan 1907 Fenerbahçe Espor, son dönemin popüler oyunlarından biri olan PUBG‘de mücadele edecek kadrosunu açıkladı. Arif “Marco Delvecchio” Güllü, Onur “Kalimdor” Uzunbayır, Bilal “theBSD” Duman ve Rüzgar Tugay “XONK” Başoğlu ile anlaşan sarı-lacivertliler böylelikle başka bir oyunda daha kadro oluşturarak mücadele alanını genişletti.

“Fenerbahçe gümbür gümbür geliyor!”

Team Griffins adı altında mücadele eden kadroyu bünyesine dahil eden 1907 Fenerbahçe, bu transferleri iddialı bir şekilde açıkladı. Sosyal medya üzerinde yapılan açıklamada PUBG’yi sarsmak için geldiklerini belirten ekip, taraftarlarında büyük heyecan yarattı.

“Bu kutsal isimi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz”

Transfer haberinin ardından sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan sarı-lacivertlilerin yeni oyuncusu Onur “Kalimdor” Uzunbayır, oyuna başladıklarından beri hedeflerinin 1907 Fenerbahçe forması altında oynamak olduğunu belirtti. Ayrıca oyunucu, takımı en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını vurguladı ve taraftarlara şimdiden destekleri için teşekkür etti.

“Starladder’den hoşgeldin mesajı”

PUBG turnuvaları deyince akla gelen ilk organizasyonlardan biri olan Starladder, transfer haberinin ardından Fenerbahçe’ye “PUBG’ye hoş geldin” mesajını paylaştı.

 

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG