Connect with us

Espor

1907 Fenerbahçe Espor: Yaz Mevsimi’nde çok daha iyi bir Fenerbahçe İZLEYECEKSİNİZ!

.@FBespor Yaz Mevsimi’ne oldukça hazır görünüyor!

2021 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yaz mevsimi’ne sayılı günler kaldı. Yaz mevsimi heyecanı başlamadan önce, 1907 Fenerbahçe Espor resmi sosyal medya hesapları üzerinden bir paylaşım yapıldı.

Paylaşım taraftarlar tarafından yoğun bir şekilde etkileşim alıyor. Paylaşıma göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Özellikle geride bıraktığımız 2021 kış mevsimi’nde birçok insanı şaşırtarak finalist takımlardan biri olan 1907 Fenerbahçe Espor’un, yaz mevsimi’nde neler yapacağı bir hayli merak konusu.

1907 Fenerbahçe Espor akıllardaki soruların gitmesi için “Yaz Mevsimi’nde çok daha iyi bir Fenerbahçe İZLEYECEKSİNİZ!” başlığı altında bir paylaşım yaptı.

Yapılan paylaşımda, takımın koç ekibi ve destek oyuncularının yaz mevsimi hakkında ki düşünceleri paylaşıldı.

Takımın koç ekibinden Emre “Arkhe” Akpınarlı: Geçtiğimiz mevsime göre çok daha iyi bir konumda olduklarını ve Yaz Mevsimi’nde daha iyi bir Fenerbahçe olacağını belirtiyor.

Emre “Arkhe” Akpınarlı:

Image

 

Koç olarak ilk deneyimini yaşayan, Arda “Invokıd” Başaran ise antrenmanların oldukça verimli geçtiğine ve bu sezon başarı için sabırsızlandığını dile getiriyor.

Arda “Invokıd” Başaran:

Image

 

1907 Fenerbahçe Espor’un destek oyuncularından “Mustafa Selim “Carry” Yılmaz, ilk maçına çıkmak için mutlu ve gururlu olduğunu belirtiyor.

Mustafa Selim “Carry” Yılmaz:

Image

 

Takımın bir diğer destek oyuncusu Ozan “Sparz” Özbay, takım içi uyumun üst seviyede olduğunu ve her geçen gün gelişen bir kadroya sahip olduklarını dile getiriyor.

Ozan “Sparz” Özbay:

Image

 

1907 Fenerbahçe Espor’un resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT, IGNITION oyuncu kartını hediye olarak veriyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor