Connect with us

LoL

1907 Fenerbahçe yeni transferini böyle duyurdu

1907 Fenerbahçe Espor’un yeni transferi açıklandı.

Bir dönem Türkiye’de Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe formaları giyen Min-su “Move” Kang, tekrar Türkiye’ye döndü. Fenerbahçe sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile oyuncuyu tekrar kadrolarına kattıklarını belirttiler.

Move transferi büyük sevinç yarattı

1907 Fenerbahçe taraftarları transfer açıklamasının gelmesinin ardından sosyal medyada adeta sevinç gösterileri yaptı. Bir kısım taraftar “Nerede kalmıştık?” derken, bir kesim ise “Kral geri döndü!” sloganlarıyla ünlü orman oyuncusuna hem hoş geldin dedi hem de sevgi gösterisinde bulundular.

1907 Fenerbahçe, sosyal medyadan duyurdu

Türkiye’ye ilk kez Dark Passage’da oynamak için gelen Move daha sonra mayıs 2017’de Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Fenerbahçe, agresif bir oyun tarzı olmayan Move yerine daha sonra daha agresif bir ormancı transferi yapmıştı. Move ise espor kariyerine Machi E-Sports takımında devam etti. Takımında fazla başarı elde edemeyen ünlü orman oyuncusu, yeni başarılara yelken açmak için tekrar Türkiye’ye geldi. Move’un yaz mevsiminde göstereceği performans şimdiden merak konusu oldu.

Move’un Fenerbahçe’deki eski dönemine ait görüntüler

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL