Connect with us

PUBG

PUBG ilk MAJOR turnuvasını duyurdu: Ödül Havuzu tam 2 milyon dolar

2 milyon dolar ödül havuzlu, PUBG’nin ilk MAJOR turnuvası geliyor.

Çıktığı andan itibaren anlık oyuncusu sayısıyla bir çok oyunu geride bırakmayı başaran PUBG, ilk büyük turnuvası PUBG Global Invitational 2018‘i duyurdu. PUBG Şirketi, yaptıkları oyunun espor arenasında da zirveye oturmasında kararlı olduklarını gösterdiler.

PUBG Global Invitational 2018 ilk MAJOR turnuva

Dünyanın her yanında 20 farklı PUBG takımının katılacağı turnuvada takımlara tam 2 milyon dolar para dağıtılacak. Almanya’nın Berlin şehrinde 25-29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan PUBG Global Invitational 2018 (PGI 2018), PUBG’nin ilk büyük espor turnuvası olacak.

PUBG: Zırhlı Araç Etkinliği

Hem TPP hem de FPP maçları olacak

PGI 2018’e katılacak takımları belirlemek için Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika bölgelerinde elemeler gerçekleştirilecek. Elemelerden geçen 20 takım ise turnuvada mücadele etmeye hak kazanacak. Turnuvaya katılacak olan takımlar 25-26 Temmuz tarihleri arasında TPP (3. Şahıs Gözünden) maçlarını oynacaklar. 28-29 Temmuz tarihlerinde ise FPP (1. Şahıs Gözünden) maçlarını oynayacaklar. Takım kadroları dört kişiden oluşacak.

Hangi bölgeden kaç takım katılacak?

PUBG CEO’sunden bir mesaj var

PUBG Global Invitational 2018, PUBG’nin potansiyelinin bir göstergesi olarak PUBG Şirketi için bir dönüm noktasıdır. Ekibimiz, PGI 2018’in PUBG rekabetinin zirvesini sağlamak ve sadece PGI 2018’e katılan taraftarlara değil, en üst düzey PUBG oyununun heyecanını, gerilimini ve heyecanını yaşatmak için yorulmadan çalışıyor. ama aynı zamanda evde seyrediyorlar. ” dedi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


PUBG