Connect with us

Espor

2017 Dünya Şampiyonası’nin İlk Takımı Flash Wolves

Riot Games

LMS takımı Flash Wolves 28 Eylül tarihinde Çin’de gerçekleşecek olan 2017 League of Legends Dünya Şampiyonası’na adını yazdıran ilk takım oldu.

LMS Yaz Mevsimi’nin son aşamasına gelinmesiyle birlikte Raise Gaming’le tiebreaker maçına çıkan Flash Wolves, mücadeleden galip ayrıldı.

Maçı kazanmalarıyla yeterli puanı toplayan FW, hem Dünya Şampiyonası’na katılmayı garantileyen hem de adını finale yazdıran ilk takım olmayı başardı.

Raised, Worlds’teki ikinci LMS biletini kapmaya çalışacak

Raised Gaming ise ligi ikinci sırada tamamlayarak playoff’lara ikinci turdan katılmaya hak kazandı. Ahq eSports ve J Team mücadelesinin kazanan takımıyla karşılaşacak olan ekip, buradan galip ayrılırsa finalde tekrar FW’nin rakibi olacak. Worlds için ikinci bileti kovalayacak olan Raised Gaming’in bileti alabilmek için 25 Ağustos’taki finalden galip ayrılması gerekiyor.

MSI ve geçtiğimiz yılki Worlds’te beklenilen performansı ortaya koyamayan Flash Wolves, bu sefer şeytanın bacağını kırmaya çalışacak.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor