Connect with us

Espor

2017’nin En İyi 5 CS: GO Oyuncusu

CS:GO sahnesinin belki de en büyük rekabeti 2017 yılında yaşandı! Gambit’in Major’u kazanması, SK Gaming’in şampiyonluk ambargosu, FaZe Clan’ın yeniden doğuşu ve bizim için w0xic’in HellRaisers’a transfer olması gibi birçok mükemmel habere tanıklık ettiğimiz bu yılda, hafızalarımıza bir çok oyuncu kazındı. Pekiii 2017 yılının en iyi oyuncuları kimler oldu? Gelin hep birlikte bakalım.

5 numarada device var!

Bu yıl ELEAGUE Major’da şampiyonluk ve PGL Major Krakow’da 3.lük tadan device, sağlık problemleriyle uzun süre uğraşmasına rağmen güzel bir performans ortaya koydu. 1,18 gibi bir rating ile 2017 yılını tamamlayan Danimarkalı yıldız, Major turnuvalarda gösterdiği performansla en başarılı 5. oyuncu olarak öne çıkıyor.

rain’in yeri 4 numara!

Bu yıl 11 tane daha kupayı müzesine götüren 23 yaşındaki rain, 2 senedir FaZe Clan bünyesinde yer alıyor. Önceki seneye göre 2017 yılında daha da agresif oynayan Norveçli oyuncu, ELEAGUE Premier ve ECS Sezon 4’de en değerli oyuncu seçildi.

fer listemize 3 numaran dahil oluyor.

Katıldığı 19 turnuvanın 16’sında ortalama 1.14 rating ile oynayan SK Gaming’in 26 yaşındaki veteran oyuncusu fer, 2017 yılında kariyerinin zirvesindeydi. Kill aldığı roundların %83’nü takımına kazandıran Brezilyalı oyuncu bu performansının karşılığında 10 EVP, 1 MVP kazandı.

2. sıradaki ismimiz NiKo!

Geçtiğimiz yıldan itibaren harika bir gelişim dönemine giren Bosna Hersekli süper star, bu yıl gerçekleşen 16 büyük turnuvadan 12’sinde ödül almayı başardı! 1.20 rating ortalamaya sahip olan NiKo, FaZe Clan’ın en büyük silahı…

Ve merakla beklenen zirvede Coldzera yer alıyor!

Coldzera dünyanın en iyileri karşı oynamaya başladığından beri etkileyici performanslar göstermeye devam ediyor, öyle ki oyuncu son zamanlarda oyunun yükselebileceği seviyeyi adeta kendisi belirliyor! Hiç şüphesiz ki takımı SK Gaming’in dünyanın en iyi takımı olarak gözükmesinin en büyük nedenlerinden biri Coldzera’nın yetenekleri diyebiliriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor