Connect with us

LoL

2018 All-Star oylaması için son 24 saat

2018 All-Star oylamasına katılmak için son 24 saat kaldı.

2018 All-Star favori oyuncunuzu seçmeniz için 24 saat kaldı. Her yıl Worlds ardından eğlence amaçlı her bölgeden 2 oyuncunun ve çeşitli sunucuların katıldığı All-Star’ın 2018 ayağı için geri sayım başladı. 24 saat içinde oy vermeye kapanacak olan sistem sonunda tüm dünyadan favori oyuncular bir adım öne çıkacak ve çeşitli kombinasyonlarda ve çeşitli oyun modlarında tüm izleyicilere harika anlar yaşatacak.

İlginizi çekebilir: Worlds 2018 yarı finalistlerini ne kadar tanıyorsun? Testi çöz, seviyeni gör!

Ne oynayacaklar?

ÖZET :

  • All-Star 1’e 1 Turnuvası
  • 2’ye 2 Bağış Turnuvası
  • Bölgesel Rekabet Gösteri Maçları
  • 5 Maç Üzerinden (Bo5) Doğu – Batı Karşılaşması
  • Karma Takımlarla Alternatif Oyun Modları

Bu seneki All-Star formatı, üç günlük hızlı ve eğlenceli bir rekabet ortamı sunabilmek için baştan aşağı yenilendi. Amacımız, herkese hitap eden bir etkinlik oluşturabilmek.

  • All-Star 1’e 1 Turnuvası: 2018 All-Star 1’e 1 Turnuvası’na 32 profesyonel oyuncu katılacak. Hırs mı yoksa geyik mi yapacakları onlara kalmış; fakat işin ucunda göz kamaştırıcı bir Draven kupası ve 2018 1’e 1 Şampiyonluğu var.
  • All-Star 2’ye 2 Bağış Turnuvası: All-Star 2018’e yeni gelen bu turnuvada profesyonel oyuncular ve partnerler ikili ekipler kurarak Sonsuz Uçurum’da 2’ye 2 maç yapacak ve Riot Karma Girişimi’nin rehberliğinde, kendi seçtikleri hayır kurumuna bağış yapmak için mücadele edecek.
  • Bölgesel Rekabet Gösteri Maçları: All-Star’a gelen bu değişiklik, partnerler ve profesyonel oyunculardan oluşan takımları bölgesel rekabete dahil edecek. Kuzey Amerika – Avrupa, Çin – Kore gibi pek çok eşleşme gerçekleşecek.
  • Doğu – Batı All-Star Karşılaşması: Yeniliklerden bir diğeri de Doğu – Batı All-Star Karşılaşması olacak. Doğu ve batı bölgelerinden profesyonel oyuncular takımlara ayrılacak ve her maçın ardından değişen kadrolarla 3 maçlık bir seri oynayacaklar.
  • Karma Takımlarla Alternatif Oyun Modları: Son olarak, gün içinde alternatif oyun modlarına katılacak karma takımlarımız olacak. Hangi modların oynanacağı ve diğer detaylar etkinlik başlamadan hemen önce duyurulacak. Heyecan bir an olsun durmayacak.

Peki ALL STAR için seçilen oyunculara neler oluyor?

En yüksek oyları toplayan farklı liglerden oyuncular 6-8 Aralık tarihinde düzenlenecek 2018 ALL STAR etkinliği için Las Vegas’a gitmek üzere yola çıkıyor ve değişik kombinasyonlarda, kendi alanı olmayan koridorlarda ve farklı modlarda izleyicilere keyifli bir deneyim sunuyor.

Nasıl oy verilir?

Bu adresteki siteye girdikten sonra “Oy ver” tuşuna tıklamanız, gelen ekranda favori oyuncunuzun oynadığı ligi belirtmeniz ve ALL STAR etkinliğine gitmesini istediğiniz oyuncuyu seçtikten sonra “Oy ver” butonuna tıklamanız yeterlidir. Fakat şunu unutmayın; Bir kez oy verdiğiniz takdirde oyunuzu geri alamazsınız. Bu yüzden kimi seçtiğinize dikkat etmenizi öneriyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL