Connect with us

Espor

2018 LoL Üniversite Ligi 24 Şubat’ta Başlıyor!

Riot Games tarafından düzenlenen ve ESL tarafından yürütülen Üniversite Ligi başlıyor. Tüm üniversitelerin katılabilme imkanının bulunduğu bu turnuvada bizleri yine kıyasıya bir mücadele bekliyor!

Birçok oyuncunun kendini tanıtma fırsatı edineceği Üniversite Ligi‘nde kayıtlar 1 Şubat‘ta başlıyor ve 22 Şubat‘a kadar devam edecek. Aynı üniversitede bulunmak şartı ile tüm öğrencilerin katılabileceği bu turnuvada 25.000TL ödül havuzu bulunuyor. Nakit para ödülünün yanı sıra RP ödülleri de mevcut.

2018 Üniversite Ligi Nasıl Gerçekleşecek?

Turnuvaya kaydını yapan takımlar 24-25 Şubat ve 3-4 Mart tarihlerinde iki aşamalı olan ön elemelerden geçmeye çalışacak. Ön elemeleri geçmeyi başaran takımlar 10 Mart‘ta grup aşamasında mücadele etmeye başlayacak. Ardından grup aşamasında da başarılı olan takımlar çeyrek finale çıkacak ve finale çıkmak için kıyasıya mücadele edecekler. Büyük final ise 29 Nisan‘da gerçekleşecek. Tüm maçların hafta sonu yapılacağı bu uzun soluklu ligde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinin en yetenekli takımlarını karşı karşıya izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor