Connect with us

LoL

2018 Sezonu ödülleri nihayet açıklandı!

Peki siz hangi ligtesiniz?

2018 Sezonu’nun bitmesine 30 gün kala Riot Games sezon sonu ödüllerini oyunculara duyurdu. Liginize göre çerçeve sahibi olabileceğiniz sezon sonu ödülleri bununla kalmıyor ve birçok simgeye, Şanlı Orianna kostümüne ve bir de Şampiyonluk sırt çantasına sahibi olmanıza olanak sağlıyor. İşte Riot Games’in sunduğu birbirinden güzel o ödüller:

Şanlı Orianna, 2018 Sezonu’nun bitişiyle birlikte sahneye çıkıyor! Zirve tırmanışını sürdür ve aşaman yükseldikçe daha da güzelleşen ödüller kazan. Takdir seviyesi 2 veya daha yüksek olan dereceli oyuncularının hepsi bu ödülleri kazanabilir. Sezon 13 Kasım saat 00.01’de sona erecek.

Ödüller

Şampiyonluk Kümesi

 

ŞANLI ORIANNA

Eğer bu sezon herhangi bir sırada Altın veya üzerinde bir aşamaya ulaştıysan sahne senin. Rakiplerin zarif hareketlerinden kaçmaya çalışırken, fıldır fıldır dönen altın işlemeli silahın onları yere serecek. Şanlı Orianna’yla Vadi’de süzül ve harika dönüş animasyonlarınla tarzını ortaya koy. İki ya da üç dereceli sırada Altın veya üzerinde bir aşamaya ulaşarak Şanlı Orianna kostümüne en fazla iki ilave renk açabilirsin.

SEZON SONU GÖREVLERİ

Bugünden itibaren sezon sonuna kadar her hafta yeni bir Dereceli görevi açılacak. Dört görevi de tamamlayarak son derece pofuduk ve harika Şanlı Porianna simgesine sahip olabileceksin.

DERECELİ SİMGELERİ

Profilinde bir 2018 dereceli simgesi sergile. Bu sezon oynadığın her dereceli sıra için özel bir simge senin olacak.

TAKDİR ÖDÜLLLERİ

Sezon bitiminde takdir seviyesi 3 veya daha yüksek olan kararlı liderler, sakinliğini koruyan oyun kurucular ve süper takım arkadaşları özel bir totem görünümü kazanacak. Ayrıca önceki sezonun ardından yapılan yorumlara da kulak vermek istiyoruz. Dolayısıyla bu yıl mevcut takdir seviyenin yanı sıra geride bıraktığın bütün takdir seviyeleri için bir totem görünümü kazanacaksın.

ŞAMPİYONLUK SIRT ÇANTASI

Dereceli sıralamalarının en tepelerine yükselen oyuncular, takımlarını 2018 Şampiyonluk Sırt Çantası’yla taşıyacak. Bu çantaları tüm bölgelerin Tekli/Çiftli sırasındaki ilk 200, Esnek sırasındaki ilk 40 ve Uğursuz Koruluk sırasındaki ilk 10 Şampiyonluk oyuncusuna göndereceğiz.

DERECELİ YENİLENİYOR

Dereceli 2019 için yapılan tasarım iyileştirmelerinin bir parçası olarak dereceli ödülleri de yenilenecek. Dereceli nişanlarına ve yükleme ekranı çerçevelerine getirilecek görsel değişikliklere ek olarak; oyuncuların önceki sezonda ulaştığı dereceler, lobi de dahil olmak üzere daha fazla yerde görülebilecek. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntıyı önümüzdeki dönemde paylaşacağız.

“TİK TAK, ZAMAN GEÇİYOR.”

-ORIANNA

Kaynak: League of Legends

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL