Connect with us

LoL

2019 LEC Kış Mevsimi tanıtım videosu yayımlandı! “Zamanı Geldi”

2019 LEC Kış Mevsimi için tanıtım videosu yayımlandı. Video VFŞL’nin videosu yanında biraz sönük kaldı.

Zamanı geldi, 2019 LEC Kış Mevsimi, rekkles, fnatic

2019 LEC Kış Mevsimi tanıtım videosu yayımlandı. “Zamanı Geldi” ismiyle yayımlanan videoda her takımdan ünlü oyuncular yer aldı.

18 Ocak’ta başlayacak olan LEC için tanıtım videosu yayımlandı. Major liglerden biri olan ve çok önemli takımlara ve oyunculara sahne olan LEC için Rekkles, Perkz’li tanıtım videosu yayımlandı. Özel efektlerle hazırlanan videoda, oyuncular sahnenin ortasında duruyor. Bu sırada sahnenin ise efektler ile oyuncuların etrafında döndüğü hissiyatı yaratılıyor.

Videoda oyuncular “Zamanı Geldi” sloganı üzerinden cümleler söylüyorlar. Ayrıca rakip oyuncuların da video içerisinde sürekli karşılıklı durmaları, taraftarları bir nebze de olsa heyecanlandırmış durumda. 18 Ocak’ta başlayacak lig öncesi böyle bir video yayımlanması Avrupa’daki taraftarları heyecanlandırdı. Türk taraftarlar ise kendi ligimiz için yapılan videonun LEC videosundan daha iyi olduğunu savundu.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

LoL