Connect with us

LoL

2020 TBF öncesi finalist nişancılar seri hakkındaki görüşlerini belirtti!

Türkiye Büyük Finali öncesi @zeitnotlol ve @huskyriderlol seri ile ilgili görüşlerini belirtti!

türkiye büyük finali 2020

2020 TBF karşılaşmasına günler kala heyecan yükselmeye devam ediyor. Bu sene final serisi finallerin takımı  Papara SuperMassive ile büyük bir sürprize imza atan 5 Ronin arasında oynanacak!

2020 VFŞL Yaz Mevsimi şimdiye kadar rekabetin en yüksek olduğu sezonlardan biriydi. Öyle ki ligin son haftasına kadar altı farklı takım Mevsim Finalleri için yarışıyordu ve bu takımlardan hangisinin bu bileti kapacağı kesin değildi. Tüm mevsim boyunca kıran kırana mücadeleler izledik ve her maç birbirinden keyifliydi!

Mevsim Finalleri geldiğimizde bu rekabetin devam ettiğini gördük. Özellikle 5R‘nin oynadığı Dark Passage ve fastPay Wildcats serisi sezonun özeti niteliğindeydi. SUP tarafında ise finale gelirken daha tek taraflı bir oyun vardı desek yanlış olmaz. Onlar da ligi üçüncü sırada bitirdikten sonra kadronun tecrübesini kullanarak beş maçlık serilerde rakiplerine göz açtırmadı!

Overwatch 2 için beta ve çıkış tarihleri ortaya çıkmış olabilir

2020 TBF yaklaşırken finalin iki nişancısı Husky Rider ve Zeitnot‘un seri hakkındaki düşüncelerine bakalım:

SUP Zeitnot: 

“5 Ronin bu sezon beklenenden daha iyi oyun oynadı. Husky Rider-Brolia da beklenenden çok daha iyisini oynadığından böyle bir katkı verdiler. İyiler ama bence Zeitnot-Snowflower’la karşılaştırıldığında temiz olarak gerideler.”

5R Husky Rider:

“Geçen sezon Zeitnot’a yarı finalde kaybetmiştim. Bu sezon finalde tekrar karşılaşma fırsatı yakaladım. Umarım elimden gelenin en iyisini yapıp bu kupayı kaldırabiliriz.”

Röportajın orijinal haline buradan ulaşabilirsiniz.

2020 TBF mücadelesini kimin kazanacağını düşündüğünüzü yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


League of Legends Türkiye Büyük Finali yayın ekibi belli oldu!

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL