Connect with us

Espor

2020’de akılda kalan League of Legends oyunları

Bu oyunlar olabildiğince iyi.

League of Legends

2020 profesyonel League of Legends sezonu boyunca sayısız oyuncu nefes kesici oyunlar yapmak için ayağa kalktı. İster yerel ister uluslararası sahnede olsun, oyunun en yetenekli profesyonelleri, benzeri olmayan bir sezonda benzersiz oyunlar yaptı.

İşte 2020 League of Legends sezonunun en iyi oyunları .

Spica takım savaşı içinde parlıyor

Bu yılın başlarında önemli bir playoff serisinin beşinci maçında TSM, kendilerini Team Liquid‘e karşı, LCS Yaz Finalleri’ne giden yolda buldu. Bir sonraki takım savaşı, tüm maçın ivmesini değiştirecek ve büyük olasılıkla hangi takımın finale kalacağına karar verecekti. Her şeye rağmen, TSM‘in yeni başlayan çaylak ormancısı Spica, Shen’de yılın en etkileyici flanklerinden birini bulmayı başardı ve  Liquid‘in arka hattına girdi.

Chovy, Gen G’yi kışkırtıyor

Kaybedilmiş gibi görünen bir savaşta Chovy, Gen G.‘ye karşı dört kişilik bir kışkırt ile mümkün olan en son anda DRX için kaderi değiştirdi. Oyun, LCK‘da en üst sıralarda yer almak için savaşan iki takım arasındaki önemli bir dönüm noktasıydı. Gen.G, Chovy‘nin flaş-kışkırt kombosu tarafından engellenmemiş olsaydı, takım kolay bir takım savaşı zaferinin hemen ardından kolayca baron pitine doğru ilerleyebilirdi. Bunun yerine, Chovy yıkıcı bir kombo ile DRX‘in kazanmasına yol açtı.

ShowMaker’ın ejderhayı çalıp DRX’e ağır bir darbe vurması

Bu yıl ShowMaker‘ın yılıydı. ShowMaker DRX‘in ormancısı Pyosik‘i tek başına katledip alev ejderini çaldıktan sonra. DRX‘in geri kalanını parçaladı ve bir üyesini hayatta bıraktı. Sadece bir takım savaşında 3.200’ün üzerinde hasar veren ShowMaker, çatışmadaki herkesten neredeyse daha fazla hasar verdi. Kelimenin tam anlamıyla 1v9 olduğunu söylemek ShowMaker‘ın bu özel durumdaki performansının tek doğru tasviri olacaktır. Bu gerçek mükemmellik gösterisi, kesinlikle 2020 sezonunun en iyi oyunlarındandır.

ELWIND VS ZIRH EŞYALARI | Twitch Gözcüsü #2

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor