Connect with us

Espor

2020’nin öne çıkan çaylak League of Legends oyuncuları

Yeni dönemin yeni oyuncuları

League of Legends

Yıllar boyunca, League of Legends hayranları birçok farklı oyuncunun profesyonel e-spor sahnesine gelip geçtiğini gördü. Ancak sadece en iyiler, oyunun sürekli gelişen doğası ile tutarlı ve başarılı bir kariyeri sürdürebilir. Diğerleri, profesyonel olmak isteyen daha yeni, aç oyunculara yol açmalıdır.

Bu döngü geçen sezon devam etti, bazı oyuncular emekli oldu ve diğerleri kariyerlerine kendilerine bir isim yapmak için başladılar. Her bölgenin dört bir yanında bu çaylaklar varlar.

İşte 2020’de Sihirdar Vadisi’nin en iyi çaylakları.

Team Liquid Tactical

LCS‘e 2020 Yaz Mevsimi için as kadroda başladığından beri, Liquid‘in yeni reklamı Tactical, kendisini Kuzey Amerika’nın filizlenen yıldızlarından biri.
20 yaşındaki oyuncu, 2020 Bahar mevsiminde geçici olarak Doublelift‘in yerine devreye girdiğinde beklentileri fazlasıyla aştı. Tactical nihayet takımın as ​​nişancısı haline geldiğinde, bölgenin en iyi oyuncularından biri olma potansiyelini göstermek için cesur, kararlı oyunlar yaptı.

MAD Lions Kaiser

2019’da sadece yarım yıl Mousesports‘ta oynadıktan sonra Kaiser, 2020 LEC bahar mevsimi için parlak gözlü yeni oyuncularla dolu genç bir kadroya katıldı ve dünya çapında Lig hayranlarının kalbini kazandılar.

22 yaşındaki çaylak aynı zamanda bir yıl boyunca Avrupa’nın en iyi desteklerinden biri oldu.

Saldırganlığı ve dövüşe olan tutkusu, MAD‘in bir takım olarak oyun tarzını geliştirmesine yardımcı oldu ve sonunda yaz aylarında etkileyici 12-6 ile mevsimi kapattılar.

Suning Gaming Huanfeng

Huanfeng‘in bir profesyonel olarak yolculuğu, e-sporlardaki en ilham verici hikayelerden biridir . 19 yaşındaki nişancı, çocukluğunun büyük bir bölümünde yoksulluk içinde ve dağınık bir evde yaşadığı için gençken birçok mücadeleden geçti.

15 yaşında bir risk aldı ve geleceğini değiştirmek için profesyonel olmaya karar verdi. Ve şimdi, dünya çapında binlerce hayranın önünde Worlds sahnesine çıktı. Deneyimli desteği SwordArt‘ın yanı sıra Huanfeng, Suning‘in JD Gaming‘e karşı efsanevi Jhin oyunu gibi sonsuza dek tarih kitaplarına kazınmış oyunlarla 2020 Dünya Şampiyonası finallerine ulaşmasına yardımcı oldu.

Xbox Cyberpunk 2077 satın alan herkes için ödeme politikalarını genişletiyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor