Connect with us

Espor

2021’in en prestijli VALORANT etkinliği olan VALORANT Şampiyonlar Turu tanıtıldı!

2021’in en prestijli VALORANT etkinliği olan VALORANT Şampiyonlar Turu tanıtıldı!

24 Kasım tarihinde yapımcı firma, resmi Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile VALORANT Şampiyonlar Turu‘nu duyurdu.

VALORANT Şampiyonlar Turu, üç rekabet seviyesi içerecek: Challengers, Masters ve Champions. Challengers, bölgesel rekabete odaklanacak ve hem Riot hem de bazılarının Ignition Series etkinliklerini ve First Strike elemelerini yürüttüğünü görmüş olduğumuz üst düzey turnuva ortak operatörleri tarafından organize edilecek. Masters etkinlikleri daha büyük olacak, yılda yalnızca üç kez gerçekleşecek ve bölgelerindeki en iyi yetenekleri temsil eden takımlar yer alacak. Son olarak ve nihayetinde Champions, sezonun zirvesi olacak, dünyanın dört bir yanından en iyi 16 takımın katıldığı ve bir takımın ilk VALORANT Küresel Şampiyonu olacağı iki hafta sürecek bir turnuva olacak.

2021 Challengers, Masters ve Champions turnuvalarının zaman çizelgesi

Yapımcı firma internet sitesinde yayınladığı detaylı bir bilgilendirme yazısında, oyuncuların istekleri üzerine sezon formatlarını netleştirdiklerini açıkladı. Süreç içerisinde yine oyuncuların istekleri üzerine format üzerinde değişiklikler yapabileceklerini de duyurdular.

VALORANT Şampiyonlar Turu hakkında geri kalan detaylara ve paylaşılan bilgilendirme yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor