Connect with us

Espor

2022 PMGC’de Türk takımlarının performansı göz dolduruyor!

2022 PMGC’de S2G ve Fire Flux Büyük Finallere kalmayı başardı. Sıra Beşiktaş Esports’ta!

2022 PMGC'de Türk takımlarının performansı göz dolduruyor!
Twitter: pubgm_espor_tr

PUBG Mobile topluluğunun heyecanla takip ettiği ve dünya çapında birçok dev takımın mücadele ettiği 2022 PUBG Mobile Global Championship (2022 PMGC) tüm hızıyla devam ediyor. 3 Farklı grupta devam eden büyük turnuvada 2 grubun kazananları belli oldu. Öncelikle Kırmızı Grup mücadeleleri tamamlandı ve temsilcimiz S2G Esports gruptan 3. olarak çıkmayı başardı. Daha sonra, Yeşil Grup maçlarının tamamlanmasıyla beraber temsilcimiz Fire Flux Esports da 3. olarak gruptan çıkmayı başardı.

https://twitter.com/pubgm_espor_tr/status/1595091961895059458

2022 PMGC’de sıra Beşiktaş Esports’ta!

Kırmızı Grup’ta 257 puan yaparak çıkmayı başaran S2G Esports ve Yeşil Grup’tan 248 puan ile çıkmayı başaran Fire Flux Esports‘tan sonra gözler şimdi Beşiktaş Esports‘ta. Toplamda 16 takımın bulunduğu Sarı Grup maçlarından sonra Beşiktaş Esports da çıkmayı başarırsa temsilcilerimizin hepsi resmi olarak Büyük Finallere katılmaya hak kazanmış olacak.

Sizce Beşiktaş Esports, Sarı Gruptan çıkmayı başarabilecek mi? Beşiktaş Esports bu grupta kaç puan yapabilecek? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile 300 bine yakın oyuncuyu oyundan uzaklaştırdı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor