Connect with us

Espor

2023 LEC Sezonu Başlangıcı hakkında bilmeniz gerekenler

LEC başlasın!

LEC

Yeni yıl sonunda geldi ve League of Legends hayranlarının kalbindeki rekabet ateşi bir kez daha alevleniyor. Avrupa’nın LEC bölgesi de dahil olmak üzere dünya çapında dokuz bölgede gerçekleşecek olan Sezon Başlangıcı etkinliği ile önümüzdeki sezon için profesyonel ortam hazırlanmaya başlıyor.

Gelecek hafta, bölgenin Sezon Başlangıç ​​etkinliğinde iki takım mücadele edecek ve 2023 Kış Mevsimi’nin hayranlarını uzun bir süre sonra rekabete geri döndürecek. Yine de, taraftarların şenlikler başladığında dikkat etmesi gereken birkaç farklı yön var.

2023 LEC Sezon Başlangıç ​​etkinliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

LEC’de başlangıç savaşı

Avrupa Ligi oyununun hem geçmişini hem de bugününü kutlamak için, ligde karşılaşacak olan iki takım, geçmişin şampiyonları ve geleceğin yıldızlarının temsili olacak.

Team Legacy, Excel Esports üst koridor oyuncusu Odoamne, Team Vitality orta koridor oyuncusu Perkz ve MAD Lions’ın desteği Hylissang dahil olmak üzere bölgenin efsanelerini bir araya getirecek. G2 Esports’un çaylak ormancısı Yike ve Team BDS ormancısı Sheo, Avrupalı ​​yeteneklerin yeni çağının bir parçası olarak katılacak.

Geri dönen süperstar Rekkles, KOI’nin yetenekli desteği Trymbi onun dışında Evi, 113 ve Exakick ile birlikte üç yeni lig üyesi tarafından yönetilen Team Dynasty onları karşılayacak. Bu beş oyuncu, yeni bölünme başlamadan önce biraz ivme kazanmak için rakiplerini alt etmeye çalışacak ve aynı zamanda ilk Sezon Başlangıç ​​şampiyonu olarak tarihteki yerlerini kazanacak.

Biçim, kurallar ve ödüller

Katılan iki takım, yasakların devre dışı bırakıldığı, seçilen şampiyonların yeniden seçilemediği ve oyuncuların bir zaferden sonra rol değiştirmeye zorlandığı benzersiz bir seri oynayacak. Esneklikleri ve uyarlanabilirlikleri maksimuma çıkarılacağı için galipleri taçlandırmanın eğlenceli ama zorlu bir yolu olacak.

Bu turnuva, çılgın seçimlerden, yıkıcı wombo kombinasyonlarına ve hatta daha iyi mekanik anlara kadar, süper yıldızlara Sihirdar Vadisi’nde savaşırken tanık olmak herkes için bir zevk olacak. Kazanan kadrodaki her bir oyuncu, Riot’un tasarım ekibiyle, yılın ilerleyen zamanlarında satın alınabilecek kendi oyun içi ifadelerini tasarlama şansına da sahip olacak.


Evil Geniuses, AWP oyuncusu CeRq ile yollarını ayırdı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor