Connect with us

Espor

3. FM eSpor Turnuvası başlıyor!

FM Turkey eSport’un dördüncü organizasyonu, 22 Ağustos Pazar akşamı başlıyor!

3. FM eSpor Turnuvası başlıyor!

FM Turkey eSport’un dördüncü organizasyonu 3. FM eSpor Turnuvası, 22 Ağustos Pazar akşamı saat 20:00’de Twitch canlı yayınıyla başlıyor!

Şu ana kadar kapsamlı iki turnuva ve bir de lig organizasyonunu başarıyla tamamlayan ve dağıttığı 1.000 TL ödülle oyuncularına keyifli bir paylaşım alanı oluşturan FM Turkey eSport, 300 TL para ödüllü 3. FM eSpor Turnuvasını 22 Ağustos’ta başlatacağını tüm dijital mecralardan duyurdu.

Henüz ilk gün 7 kayıt aldıklarını vurgulayan Mert Kuyumcu, İstanbul ağırlıklı olmak üzere, Stuttgart, Göteborg, Ankara, İzmir, Bursa, Sakarya, Antalya, Mersin, Konya, Mardin, Uşak ve Malatya gibi şehirlerden şimdiye kadar 35 farklı menajerle organizasyonlarda rekabet ettiklerini açıkladı. Amaçlarının yepyeni yetenekli menajerlere ulaşmak olduğunu ve bunun için de şimdiden ilk 7 kaydın 4’ünün henüz FM Turkey eSport ile yeni tanıştıklarını aktardı.

22 Ağustos Pazar günü başlayacak ve ay sonunda sona erecek 3. FM eSpor Turnuvası’ndan sonra, 22 Ekim Cuma günü de 4. FM eSpor Turnuvasının başlayacağı şimdiden duyuruldu.


İlginizi Çekebilir:

T1, koç Daeny ve Zefa ile yollarını ayırdığını açıkladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor