Connect with us

Oyun

45 TL’lik Assassin’s Creed ücretsiz oldu!

Ubisoft tarafından yayımlanan oyunlar arasında en meşhuru olan Assassin’s Creed oyunu geçici bir süre ücretsiz oldu!

assassins creed ücretsiz

Ubisoft tarafından yayımlanan oyunlar arasında en meşhuru olan Assassin’s Creed oyunu geçici bir süreliğine de olsa ücretsiz oldu. Ubisoft’tan yapılan açıklamaya göre Assassin’s Creed, Şubat 2021’in ortalarına kadar hiçbir ücret ödemeksizin alınıp oynanabilecek.

Ubisoft, Assassin’s Creed oyununu hemen her oyun severin bildiği üzere 2015 yılında yayımlamıştı ve bu sene de Çin Yeni Yılı nedeniyle oyunu 15 Şubat’a kadar oyun severlerin ücretsiz bir şekilde alabileceklerini açıkladı.

Tam adıyla ücretsiz verilecek olan oyun Assassin’s Creed Chronicles: China, sıradan bir Assassin’s Creed oyununun yanı sıra oyunculara oldukça farklı deneyimler de sunuyor.

Hikaye olarak 1500’lü yıllarda geçen ve oyuncuları da bir bakıma o yıllara götüren Assassin’s Creed Chronicles: China oyunu 2.5D grafiklere sahip. Bunun yanı sıra 2015 yılında yayımlanmış olmasına karşın günümüz oyun sektöründe hala diri ve canlı duran mekanik, dinamik ve grafikleriyle oldukça beğenilen ve güncel olarak 45 TL değerinde olan bu oyunu ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Oyun