Connect with us

Espor

5 Ronin 2022 Yaz Mevsimi Akademi kadrosunu duyurdu!

5 Ronin yaptığı kadro yenilemeleri ile 2022 Yaz Mevsimi Akademi Ligi’nde mücadeleyi sürdürecek!

5 Ronin

Şampiyonluk Ligi’nde yaptıkları hızlı çıkış ile, özellikle de 2020 Yaz Mevsimi başarıları ile akıllarda kendine yer edinen 5 Ronin son zamanlarda takımdan ayrılan ve takıma yeni katılan oyuncular ile gündemde. Geçtiğimiz nisan ayında bütün kadrosu ile yollarını ayıran, bu ayın başlarında ise as takımı için yeni kadrosunu duyuran 5 Ronin‘den bu sefer de akademi tarafında bir takım duyurusu geldi.

Şu anda Akademi Ligi’nde 1 galibiyet ve 5 mağlubiyet ile 9. sırada kendine yer bulan 5 Ronin Akademi, resmi hesapları üzerinden Akademi Ligi Yaz Mevsimi için yeni kadrosunu paylaştı.

Buğrahan “Maunter” Urhan, Barış “BBA” Aydoğdu, Akın “SoldierBird” Erkuş, Eren “nevermind” Esen, Deniz “150” Yılmaz şeklinde oluşturulan 5 Ronin Akademi takımının koçluk görevini ise Berk “Pensax” Gün üstlenecek. Oyunculara, koça ve takıma önlerindeki bu yeni serüvende başarılar dileriz.

5 Ronin hesaplarından yapılan bu paylaşıma takımın hayranları ve takipçileri tarafından ise ilginç yorumlar yapıldı. Bir süredir sessiz bir sosyal medya süreci geçiren 5 Ronin için Şampiyonluk Ligi rakiplerinden Dark Passage da dahil olmak üzere pek çok kişiden bu konuda yorumlar yapıldı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor