Connect with us

LoL

5 Ronin, 2021 League of Legends kadrosunun ilk oyuncusunu duyurdu!

.@5roningg, 2021 League of Legends kadrosunun ilk ismini duyurdu!

5 ronin

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi‘nin sevilen takımlarından 5 Ronin, 2021 kadrosunun ilk oyuncusunu duyurdu!

Ligimizin sempatik takımlarından 5 Ronin, Twitter üzerinden paylaştıkları bir video ile takımın ilk transferini duyurdu. Videoya göre takımın 2021 Kış Mevsimi‘nde destek rolünü üstlenecek isim Mert “Brolia” İlgün olacak!

Brolia, Türk League of Legends sahnesini takip edenlerin yakından tanıdığı bir isim. Kendisi profesyonel kariyerine 2015 yılında ZONE Esports kadrosunda başladı. Birçok farklı takımda üst koridor olarak oynayan tecrübeli oyuncu 2020 yılında destek pozisyonuna geçiş yaptı. Üst koridor oynadığı dönemlerde istediği başarıyı elde edemeyen Brolia, destek pozisyonuna geçtiği ilk sene Türkiye Büyük Finali’nde oynamayı başardı! Her ne kadar kazanamasalar da hem takımların hem de taraftarın ilgisini çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz sezon isminden çokça bahsedildiğini duymadığımız oyunculardan bir kadro kuran 5 Ronin önümüzdeki sezon için ilk transferini gerçekleştirdi. Oyuncu popülaritesinden çok takım olmaya özen gösteren ekibin ilerleyen günlerde yapacağı transferleri de merakla bekliyoruz! Bakalım 2021 Kış Mevsimi’nde de geçtiğimiz yıl gösterdikleri performansı gösterebilecekler mi?

Brolia’ya da takımında başarılar diliyoruz!

Crown profesyonel arenadan emekli olma kararı aldı

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


LoL