Connect with us

Oyun

505 Games yeni üç oyununu duyurdu

Ghostrunner ve Conrol oyunlarının yayıncısı 505 Games şirketi tarafından yeni üç oyun duyuruldu

505 Games yeni üç oyununu duyurdu

Ghostrunner, Control, Payday 2 gibi popüler oyunların yayıncılığını üstlenen 505 Games şirketinden heyecanlandıran haberler geldi. Yeni taktiksel-macera oyunu Miasma Chronicle, hayatta kalma-aksiyon oyunu Among the Trolls ve aksiyon-rol yapma oyunu Stray Blade resmi olarak duyuruldu. Yayıncı tarafından 2022- 2023 yılları arasında piyasaya sürülmesi beklenen oyunlara dair duyuru videoları da paylaşıldı.

Miasma Chronicle

2023 yılında Xbox, PC ve Konsol platformlarına çıkarılması beklenen Miasma Chronicle oyunu post apokaliptik bir dünyada geçecek. İçerisinde rol yapma öğelerini de barındıracak Miasma Chronicle sıra tabanlı dövüş sistemine dayanacak. Oyunun geliştiriciliğini The Bearded Ladies Consulting üstlenecek.

Among the Trolls

Among the Trolls birincil şahıs aksiyon-hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyuncular kaybeden büyükanne ve büyükbabalarını bulmak için maceraya atılacak ve vahşi doğada nasıl hayatta kalınacağını öğrenecek.

Stray Blade

Aksiyon – rol yapma oyunu Stray Blade’in 2023 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Arkadaşınız Xhinnon Boji ile antik Acrea Vadisi’ni keşfeden bir maceracı rolünü üstleneceksiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun