Connect with us

Oyun

57 liralık oyun Seven: Enhanced Edition, Humble Bundle’da bedava oldu!

Seven: Enhanced Edition, Humble Bundle’da bedava!

seven enhanced edition

Steam’de 57 TL karşılığında satılan Seven: Enhanced Edition adlı oyun, Humble Bundle’da oyunculara bedava olarak dağıtılıyor.

Humble Bundle, Epic Games Store gibi bedava oyunları vererek oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Açık dünyada geçen izometrik bir RPG oyunu olan Seven: Enhanced Edition’da Vetrall İmparatorluğu’na karşı görev yapan, Teriel adlı bir hırsıza hayat veriyoruz. Gizliliğe önem veren oyunları seviyorsanız Seven’a bir şans vermenizi öneririz. 2017 yılının aralık ayında çıkışını yapmış olan oyun, PC Gamer gibi bir otorite tarafından da 81 puan almış durumda.

VALORANT’ın kale haritası ortaya çıkmış olabilir

Oyunu oynamak için işlemci olarak Intel i5-2400 veya AMD FX-8320’ye, ekran kartı olaraksa GeForce GTX 660’a veya AMD Radeon 7850’ye ihtiyacımız var. 10 GB’lık bir boyuta sahip olan Seven’ın minimum sistem gereksinimleri bu şekildeyken oyunu rahatça oynamanız için i7-2600K veya GTX 970 öneriliyor.

Seven: Enhanced Edition nasıl bedavaya alınır?

Bu linke tıklamanızın ardından Humble Bundle hesabınıza giriş yapın, sonrasında ise “Get it Now” butonuna tıklayın. Verdiğiniz adrese gelecek olan e-postadaki fotoğrafın üzerine tıklayın. Açılan ekranda Humble Bundle hesabınızı GOG hesabınıza bağlamanız gerekiyor. Bunun ardından oyunu bedavaya alıp GOG üzerinden indirebilirsiniz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun