Connect with us

Espor

600 bin dolar ödüllü PUBG Mobile turnuvası yapılacak

PUBG ve Tencent Games ortaklığında çok büyük bir PUBG Mobile turnuvası düzenlenecek, işte bilgiler:

pubg mobile

PUBG Mobile için 600 bin dolar ödüllü turnuva duyuruldu. Tencent Games ve PUBG ekibi bu turnuva için beraber çalışıyor. PUBG Mobile Star Challenge adıyla yapılacak olan bu turnuvada dünyanın dört bir yanından oyuncular yer alacak.

PUBG ve Tencent Games‘in bir araya gelerek organize ettiği PUBG Mobile turnuvası duyuruldu. Dünyanın dört bir yanından oyuncuların katılacağı bu turnuvada ilk önce 6 ayrı bölgede eleme turnuvaları yapılacak. Bu elemelerin yapılacağı 6 bölge şu şekilde: Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Kore, Japonya, Asya ve Çin

Bu 6 bölgede yapılan turnuvalarda ilk 20’e girmeyi başaran takımlar bir üst tura çıkmaya hak kazanacak. Bu takımlar daha sonra PUBG Mobile Star Challange elemelerine katılacak. Elemelerde başarılı sonuç alan takımlar global finallere katılmaya hak kazanacak. Bu takımlar Dubai’de gerçekleşecek olan büyük finalde 600 bin dolardan pay alabilmek için mücadele edecek.

PUBG Mobile Star Challenge turnuvasına katılabilir miyiz?

600 bin dolar ödül havuzuyla dikkat çeken PUBG Mobile Star Challange organizasyonunda yarışmacıların profesyonel oyuncular ve ünlülerden oluşması bekleniyor. Turnuvaya katılmak için istenen bazı kriterler var. Bu yüzden her oyuncunun turnuvada yer alabilmesi şuanda mümkün gözükmüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor