Connect with us

PBE Güncellemeleri

PBE Güncellemesi: League of Legends’ta görsellik artıyor

#PBE: League of Legends’ta görsellik artıyor.

8.12 pbe guncellemesi

8.12 PBE güncellemesi yayımlandı. Dark Star Cho’Gath, Playmaker Lee Sin ve Sweeper Rammus kostümleri, yeni chroma setleri, yeni sihirdar simgeleri ve fazlası, bu güncellemeyle birlikte PBE sunucusuna eklendi.

Dark Star Cho’Gath

Kostümün renkleri ve yetenekleri kullanıldığında ortaya çıkan efektler, Cho’Gath sevenler için heyecan verici duruyor. Kostümün değeri ise 1350 RP.

Playmaker Lee Sin

Dünya kupasına özel çıkarılan Lee Sin kostümü, futbolcu olarak karşımıza çıkıyor. Kostümün değeri ise 975 RP.

Sweeper Rammus

Dünya kupası için çıkarılan bir diğer kostüm ise Rammus kostümü. Kostümün değeri 975 RP.

Gelen iki dünya kupası kostümüne ek olarak, Playmaker Lee Sin için 8, Sweeper Rammus için 7 tane chroma renk paketi ve iki adet sihirdar simgesi eklendi.

    

Ayrıca, Ornn ve Sejuani‘nin yetenek atışlarının hasarlarına güncelleme yapıldı. Ornn’un ultisinin yavaşlatma yüzdesi düşürülürken, can yenilenmesi artırıldı. Volkanik Patlama yeteneğinin genel hasarı artırıldı. Harlı Ateş yeteneğinin yavaşlatması 0.75’den 1.25’e çıkarıldı. Sejuani’nin yeteneklerinde ise pasifi dengelenirken, Kışın Gazabı yeteneğinin mana kullanımı düşürüldü. Yoğun Buz yeteneğinin, yetenek gücü değeri ve hasarı artırıldı.

Bu güncellemede oyun içi eşyalarda değişti. Spear of Shojin adlı yeni bir eşya duyuruldu. Ayrıca Vahşi Hydra, Sterak’ın Güvencesi, Haşmetli Hydra‘nın saldırı değerleri ve eşya setlerinin bir kısmı değiştirildi.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

PBE Güncellemeleri