Connect with us

Espor

“8.4 yama notlarında Chaser buff’ı yazmıyordu”

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi‘nin 7. haftasında oynanan 1907 FenerbahçeBAUSuperMassive karşılaşmasına Chaser damgası vuruldu! Koreli ormancı, BAUSuperMassive’i biraz olsun rahat bırakmayarak takımının kilit oyuncusu oldu. Zac ile adeta show yapan oyuncu, 8 katletme, 2 ölüm, 13 asist ile oynarken, skora katkısı oranında ise %94 gibi enfes bir sayıya ulaştı.

Üst koridorda fabFabulous’u keserek ilk kanı alarak karşılaşmaya hızlı bir başlangıç yapan Chaser, karşılaşmanın başından sonuna kadar BAUSuperMassive oyuncularını canını sıktı. Üst koridorda adeta kamp kurarken orta ve alt koridorlarda da varlığını hissettiren oyuncu, 1907 Fenerbahçe’nin galibiyetinde büyük pay sahibi oldu.

Karşılaşmanın ardından sosyal medyada da birçok yorum yapılırken, eski profesyonel oyuncu ve Riot Games Türkiye çalışanı Halpern de “8.4 yama notlarında Chaser buff’ı yazmıyordu” diyerek Chaser’ın etkili oyununa vurgu yaptı.

1907 Fenerbahçe – BAUSuperMassive Maç Özeti

Biraz da Reklam

League of Legends hikayelerine bayılan oyuncular için de içerik üreten Playerbros olarak her gün saat 19.00’da YouTube kanalı üzerinden videolar yayınlıyoruz. Bu videolar arasından ilginizi çekebilecek olanlardan birkaçnı bu içeriğimizde sizlere sunmak istedik. Yasuo Hikayesi, GBM röportajı, LoL TV komik anlar… Daha detaylı bilgi için YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor