Connect with us

Espor

81 ilden PUBG Mobile oyuncuları Güngören Belediyesi Espor Turnuvası için buluşacak

10000 TL’lik ödül havuzuna sahip Güngören Belediyesi Espor Turnuvası için kayıtlar açıldı!

81 ilden PUBG Mobile oyuncusu Güngören Belediyesi Espor Turnuvası için buluşacak

Espor dünyasına adım atan il ve ilçe belediyelerine bir yenisi daha eklendi. Yapılan son duyurulara göre Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, Güngören Belediyesi Espor Turnuvası ile birlikte sadece Güngören değil, tüm Türkiye’deki PUBG Mobile oyuncularını bir araya getirecek.

The Academys ortaklığında düzenlenen turnuva 18 Nisan tarihinde başlayacak ve toplamda 10000 TL değerinde bir ödül havuzuna sahip olacak. Turnuvada toplamda 16 gruba ayrılacak olan takımlar 4 farklı haftada mücadele edecek.

18 Nisan, 25 Nisan, 2 Mayıs ve 8 Mayıs tarihlerinde her grubun ilk 4 takımının mücadele ettiği hafta finalleri oynanacak ve her bir hafta finalinde şampiyon takımlar 1000₺ ödülü kesesine koyacak. Bunun yanı sıra her hafta finalinde ilk 8’e kalan takımlar ise 9 Mayıs tarihinde canlı yayınlanacak olan “Büyük Yarı Final” biletinin sahibi olacak.

Büyük yarı finalde oynamaya hak kazanan 32 takımın ise iki farklı gruba ayrıldığı bu formatta, grup sıralamalarında ilk 8’de yer alan takımlar final mücadelesinde yer almaya hak kazanıyor. Yarı finalin hemen ardından aynı gün içerisinde oynanacak olan dev final mücadelesinde ise 6000₺ değerinde para ödülü yer alıyor olacak.

Bünyamin Demir’in de oyuncu olarak yer alacağı Güngören Belediyesi Espor Turnuvası ilk yayın ve final yayını, Bünyamin Demir’in YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Diğer hafta finalleri ve yarı finaller ise Güngören Belediyesi YouTube kanalı üzerinden PUBG Mobile izleyicileriyle buluşacak.

Twitch platformu üzerinde ise Güngören Belediyesi Espor Turnuvasının tamamı, The Academys Twitch kanalı üzerinden yayınlanacak.

Buraya tıklayarak hem turnuvaya kayıt olabileceğiniz hem de kurallara göz atabileceğiniz web sayfasına ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Ramazan ayı etkinlikleri başlıyor!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusufcan@playerbros.com

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Espor