Connect with us

Espor

836 Pizza Locale markasında bir yenilenmeye gitti

İzmir merkezli espor organizasyonu 836 Pizza Locale, bir yenilenmeye gitti.

836 Pizza Locale markasında bir yenilenmeye gitti

İzmir merkezli espor organizasyonu 836 Pizza Locale, markasında bir yenilenmeye gitti. 1 Mart Pazartesi gününün akşam saatlerinde yapılan duyuru ile birlikte takımın yeni logosu paylaşıldı.

Bu yenilenme takımın kuruluşunun birinci yılında gerçekleşti. Takım yenilenmeyi “Temel atma töreninin üstünden geçen 1 yılın ardından, yenilendik! Bu inişli çıkışlı macerada, heyecanımıza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz.” sözleri ile hem açıkladı, hem de taraftarlarına teşekkür etti.

Yapılan duyuruların ardından ise yenilenmeye özel olarak iki farklı tişört satışa sunuldu. Belirtilene göre Furkan “akumira34” Demircan’ın tasarımlarını taşıyan iki tişörtün satışından elde edilen kârın %10’u hayvan barınaklarına gönderilecek.

836 Pizza Locale yenilenmesinin ardından ilk ayrılık

Takımın yenilenmesinin ardından ilk ayrılığın yaşanması da uzun sürmedi. Yenilenme duyurusunun yapılmasından birkaç saat sonra, takım, Rocket League macerasını sonlandırdığına dair bir Tweet paylaştı.

Paylaşılan Tweet’te “Kısa süre önce başladığımız Rocket League maceramızı üzülerek sonlandırdığımızı bildiriyoruz. Bu kısa süreçte takımımıza renk katan oyuncularımıza teşekkür eder, kendilerine gelecek kariyerlerinde başarılar dileriz!” sözleri ile Rocket League arenasına veda edildi.

https://twitter.com/836PizzaLocale/status/1366467061875146753


İlginizi Çekebilir:

Asil 2.0 paketi 3 Mart Çarşamba günü VALORANT mağazasına ekleniyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor