Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

9INE, DreamHack Masters Winter 2020 Avrupa Kapalı Elemesine katılmayı başardı!

Kapalı elemede başarılar @9INEGG !

9INE, dün düzenlenen açık eleme maçlarında iyi bir performans ortaya koyup DH Masters Winter 2020 Avrupa Kapalı Elemesine katılmaya hak kazandı.

DH Masters Winter 2020 Avrupa Açık Eleme aşaması, 3-4 Kasım tarihleri arasında online olarak düzenlendi. Açık elemede 64’ten fazla takım, 4 kapalı eleme daveti için kıyasıya mücadele etti. Türkiye’yi temsil eden 9INE, açık elemede karşılaştığı rakiplerini yenerek ismini kapalı elemeye yazdırmayı başardı.

9INE

Finalde KOVA Esports’u 2-0 ile geçen 9INE, uzun bir süre sonra bizi önemli bir turnuvanın kapalı elemesinde temsil edecek ilk takım olacak. Kapalı elemede 8 takım mücadele edecek ve ilk 2 sıradaki takımlar, DH Winter 2020’ye katılmaya hak kazanacak. Kapalı Eleme aşaması tekli eleme sistemi üzerinden düzenlenecek ve karşılaşmaların galibi bo3 üzerinden oynanan maçların sonucunda belli olacak.

Kapalı eleme aşaması bugün saat 20.00’de başlayacak. Temsilcimizin ilk turdaki rakibi CIS bölgesi temsilcisi Gambit Esports. Bo3 üzerinden oynanacak olan karşılaşmada, temsilcimize başarılar diliyoruz.

Gillette Gibi E-Spor Takımı Ödülü Sina Afra’nın oldu

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive