Connect with us

LoL

Aatrox artık yeniden canlanmayacak!

PBE’de Aatrox güncellemesi: Artık yeniden canlanmayacak! Ancak bekleme süresi büyük ölçüde düştü.

lol yama notları

Riot Games, PBE’de yaptığı güncelleme ile Aatrox’un en önemli yeteneği olarak görülen yeniden canlandırılmasını kaldırdı. İşte detaylar:

Taktik Savaşları’nda şampiyonunuzu 4. seviye yapabileceksiniz

Aatrox yeniden canlanmayacak!

9.12 Yaması’ndan bu yana kaldırılması gündemde olan bu özellik, şu an PBE’de uygulandı. Artık şampiyon ile skor alsanız da hiçbir şekilde öldüğünüzde yeniden canlanmayacak. Şampiyonun yeniden yaratıldığı(rework) 2013 yılında eklenen bu özellik, şampiyonun en önemli yetenek kitlerinden biriydi.

Tekli Dereceli’nin yanı sıra, profesyonel arenada da oyunları domine etmeyi başaran ve şu an oldukça güçlü olan Aatrox, neredeyse her yamada gelen değişikliklere alışmış durumda. Akali’de bir benzeri görüldüğü gibi şampiyonun profesyonel arenaya ve Tekli Derece’ye olan etkisine göre her yama güçlendirmeler ve zayıflatmalar yapılıyor.

Ancak yeniden canlandırılması kaldırıldıysa da diğer değişiklikler şampiyonu belki de erken oyun için bir canavar haline getirmiş olabilir. Ulti’sinin bekleme süresi 120/100/80, iyileştirme artışı yüzde yüzde 50/60/70 olarak değiştirilen şampiyon, kısa bekleme süreleriyle daha fazla oyun deneme şansı elde edecek.

Aatrox’un şu an için diğer yeteneklerinde herhangi bir değişiklik görülmüyor ancak Riot Games, yaptığı bu değişikliklerden alacağı sonuçlara göre bu yetenekler üzerinde de değişikliğe gidebilir.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

LoL