Connect with us

Espor

Abbedagge ve FBI, LCS Yaz Mevsimi’nde en yüksek KDA’ya sahip oldular!

100 Thieves oldukça iyi görünüyor.

Bu sezon şimdiye kadar harika görünen normal sezon sıralamasında ve KDA liderlik sıralamasında en üst sırada yer alan takım temsilcimiz Can “Closer” Çelik’in de orman pozisyonunda yer aldığı 100 Thieves oldu.

2021 LCS yaz mevsimi’nde geride bırakılan iki haftadan sonra, çeşitli süper yıldızları arasında lig genelinde şimdiden göze çarpan bazı performanslar oldu.

İkinci haftanın sonunda, 100 Thieves’in yeni orta koridor oyuncusu Abbedagge ve taşıyıcı oyuncusu FBI, ligde çift haneli bir KDA’ya sahip olan oyuncular arasında yer aldı.

Abbedagge 13.4 KDA ve FBI 11.5 KDA’ya sahip. Abbedagge’nin sadece sadece beş ölüm skoru varken, FBI’ın ise altı ölüm skoru bulunuyor.

NA League of Legends takipçileri Abbedagge’ın 100 Thieves’de nasıl bir performans göstereceğini merakla bekliyorlardı. 21 yaşındaki oyuncunun çeşitli şampiyonlarda büyük performanslar sergilediğini gördük.

FBI ise şu anda ligin ADC’leri arasında en yüksek öldürme yüzdesine ve takımının toplam öldürmelerinde en yüksek paya sahip oyuncularından biri oldu.

FBI ve Abbedagge, şimdiye kadar takım için ne kadar önemli oyuncular olduklarını 2 hafta da kanıtladılar.

Geride bırakılan 2 haftanın ardından FBI ve Abbedagge’nin performansları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde haftanın en çok izlenen karşılaşmaları belli oldu!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor