Connect with us

Espor

Ablazeolive kişisel sebeplerden dolayı LCS’ye ara verdi

Immortal midlane oyuncusu Nick “Ablazeolive” Abbott Sprins Split’in kalanında yer alamayacak.

Ablazeolive kişisel sebeplerden dolayı LCS'ye ara verdi

Immortals League of Legends oyuncusu Ablazeolive kişisel sebeplerden dolayı LCS’ye ara verdi. 2015’den bu yana profesyonel bir esporcu olan Ablazeolive, ilk olarak Mentality Gaming kadrosuyla kariyerine başlamıştı. Immortals’a 2022’de katılan oyuncu, şuan vaktini kendine ayırmak istiyor.

“Düşündükten sonra, kendim için en iyi kararın bu olduğuna inanıyorum. Takım arkadaşlarıma, ekibime, ve hayranlarımıza destekleri ve anlayışları için teşekkür ediyorum.” açıklamasını yaptı. Immortals bu sene 2-9’luk bir skorla 9. sıraya yerleşti. Bunun etkisiyle oyuncunun böyle bir karar alabileceği söyleniyor.

Immortals açıklamasına göre, Ablazeolive’nin takıma ne zaman döneceği ise belli değil. Şuan için yalnızca Spring Split döneminde yer almayacak.

Immortals yaptığı açıklamada ”Split’in geri kalanında LCS midlane oyuncusu Nick ”Ablazeolive” Abbott, kişisel nedenlerden dolayı rekabetçi oyuna ara verecek. Oyuncularımızın ve personelimizin iyiliğini her şeyin üzerinde tutuyoruz ve Nick’in kararını tamamen destekliyoruz.” dedi.

Ablazeolive yerini Onur ”Bolulu” Demirol’a bırakacak

Türk-İsveçli midlane oyuncusu Bolulu, Split’in kalan maçlarında oynayacak. Daha öncesinde Supermassive ve Galatasaray ile sırasıyla TCL Dünya Şampiyonasına katılan Bolulu,  Immortals’a geçtiğimiz yıl katılmıştı. Nick’in yerini alacağı ilk maç 3 Mart’ta Dignitas’a karşı olacak ve Spring Split’in kalanında da oynamaya devam edecek.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends 13.4 Yama Notları yayınlandı

 

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor