Connect with us

Espor

Adana Demirspor eski yöneticisi: “Espora girmeliyiz!”

Adana Demirspor’un eski yöneticisi Mehmet Gazioğlu, espor açıklamalarında bulundu.

Adana’nın köklü kulüplerinden Adana Demirspor Kulübü‘nün eski yöneticisi Mehmet Gazioğlu, önemli açıklamalarda bulundu. Hürriyet’e konuşan Gazioğlu’nun gündeminde espor da vardı.

Hürriyet Gazetesi‘ne verdiği röportajda kulübün zor günler geçirdiğini ve takımı bu durumdan kurtarmak amacıyla “Bin Fikir Hareketi” adıyla bir platform oluşturduklarını söyleyen Gazioğlu, taraftarların bu platform üzerinden fikirlerini inceleme kuruluna incelenmek üzere iletebileceği belirtti. Gazioğlu’nun odağında espor da vardı. Gazioğlu, hızla gelişen bir sektör de mavi lacivertli ekibin de yatırımcılar aracılığı ile yer alması gerektiğini sözlerine ekledi.

Adana Demirspor eski yöneticisi Mehmet Gazioğlu: “Yeniliklere ve çağın gerekliliklerine ayak uydurmak gerekir.”

Mehmet Gazioğlu: “Son yıllarda hızla gelişen ve büyüyen teknoloji alanında bir spor dalı olan elektronik spor branşına yatırımcılar aracılığıyla Adana Demirspor’da girebilir. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da daha önceden katıldığı espor’da dünyaca ünlü takımlar da yer alıyor.”

Yeniliklere ve çağın gerekliliklerine de ulaşmak gerektiğini söyleyen Gazioğlu, destek olmak isteyen espor oyuncuları ve espor ilgililerinden de [email protected] aracılığı ile kendilerine ulaşmalarını talep etti.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor