Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Adrenaline Cyber League 2018’de finalin adı belli oldu

Adrenalin Cyber League 2018’de finalin adı belli oldu.

Adrenaline Cyber League 2018’e katılan toplam dört takım 100 bin dolarlık ödül için mücadele etmeye başladı. Moskova Adrenaline Stadyumunda gerçekleşen tek eleme antrenman turnuvası bu gün başladı ve finalin adı belli oldu.

Adrenaline Cyber League açılış maçı Virtus.Pro ve Avangar arasında gerçekleşti. Sevenlerini şaşırtan Virtus.Pro üç serilik maçı 2-1 kaybetti ve turnuvaya veda etti. İlk harita Mirage oynandı ve Avangar ezici bir üstünlükle ilk haritayı 16-3 kazanmayı başardı, KrizzeN’in gösterdiği üstün performans takımına bu galibiyet için büyük yarar sağladı. İkinci harita Virtus.Pro ekibinin seçtiği Train haritasında oynandı. Yine ezici bir üstünlükle yeniden umutlanan Polonyalı ekip haritadan 16-3’lük bir galibiyet ile ayrılmayı başardı. Taraftarları tarafından çok sevilen pashaBiceps 24-8 ölüm-öldürme oranı ile takımına büyük katkı sağladı.

  • Virtus.pro 1-2 AVANGAR
  • SK 2-1 Gambit

Son harita ise sona kalan cache oldu, rekabet seviyesi yüksek maçtan galip gelmeyi başaran taraf Avangar oldu ve maçı 16-13 kazandı ve finale adını yazdırmaya hak kazandı, neredeyse bütün oyuncuların katkı oranı aynı olan maçta, pashaBiceps göze çarpan oyuncu oldu ve 7-21 gibi bir ölüm-öldürme oranı ile oynadı.

Turnuvanın ikinci maçı ise favori olarak gösterilen SK ile Gambit ekipleri arasında oynandı. İlk harita SK tarafından seçilen cache oldu ama sürpriz bir şekilde Gambit haritadan 16-14’lük bir skorla galip gelmeyi başardı. Gambit tarafında seized ve SK tarafında boltz gözlere çarpan oyuncular oldu. İkinci maç ise Gambit ekibinin seçtiği train haritası oldu, SK bu maçtan 19-17’lik bir skorla zorda olsa galip gelmeyi başardı. Sona kalan harita ise mirage oldu nefeslerin tutulduğu maçta SK ekibi 16-14’lük bir skorla adını finale yazdıran bir diğer ekip oldu.

Büyük final

SK ve Avangar 16:00 | BO5

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive