Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Adrenaline Cyber League 2018’de yer alacak takımlar belli oldu

Turnuvaya dahil olan son takım AVANGAR oldu.

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan Adrenaline Cyber League 2018‘in eleme turnuvası dün oynanan final maçıyla sonuçlandı.

7 Mayıs tarihinden beri devam eden eleme turnuvasında Polonya ekibi Kinguin, Kazakistan temsilcisi AVANGAR ile karşılaştı. bo3 formatında oynanan final serisi saat 18.00’da başladı. İlk harita AVANGAR tarafından Dust2 olarak belirlendi. İlk yarıyı 9-6 önde kapatan Kazak temsilcisi, ikinci yarıda geri dönüşe engel olamadı ve maçtan 16-14 mağlup ayrıldı. Kinguin, seride 1-0 öne geçti. İkinci harita ise Kinguin tarafından Overpass olarak tercih edildi. Bu sefer de ilk yarıyı 9-6 Kinguin önde kapattı. Skor avantajına rağmen geçtiğimiz maçtaki senaryonun yaşanmasına müsaade eden Kinguin, maçtan 16-14 mağlup ayrıldı. Seriyi 1-1’e getiren AVANGAR, şampiyonluk umutlarını son maça taşımayı başardı.

Üçüncü harita ise Train idi. İlk yarıyı 9-6 önde kapatan Kazak ekibi, ikinci yarıda da herhangi bir sürprize müsaade etmedi ve maçtan 16-11 galip ayrıldı. Seriyi 2-1’e getiren AVANGAR, Moskova biletini cebine koydu. AVANGAR takımından Alexey “qikert” Golubev, sergilemiş olduğu 72 öldürme 60 ölümlük performansla galibiyete en çok katkıda bulunan isim oldu. Kinguin takımından Jacek “MINISE” Jeziak‘ın sergilediği 45 öldürme 64 ölümlük performans ise hayal kırıklığı yarattı.

Adrenaline Cyber League 2018 ne zaman başlıyor?

Adrenaline Cyber League 2018 CS: GO turnuvası, 23-24 Mayıs 2018 tarihleri arasında Rusya’nın başkenti olan Moskova şehrinde düzenlenecek. Turnuvada toplam $100.000 ödül dağıtılacak. Turnuvada mücadele edecek takımlar ise şu şekilde:

  • Gambit (Kazakistan)
  • SK Gaming (Brezilya)
  • Virtus.pro (Polonya)
  • AVANGAR (Kazakistan)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive