Connect with us

LoL

Ahri temel kostümünün konsepti ve görsel efekt değişiklikleri belli oldu!

Ahri temel kostümünün konsepti ve görsel efekt değişiklikleri belli oldu!

Ahri temel

LoL evreninin en sevilen karakterlerinden Ahri temel kostümünün konsepti ve görsel efekt değişiklikleri sonunda belli oldu. Riot Games geliştirici ekibinde yer alan  Layla “yoganinja” Jean dün yaptığı açıklama ile karakterin temel olarak nasıl görüneceğini bulduklarını söyledi. Layla sözlerine  “Görsel ve Sürdürülebilirlik Güncellemelerinin asıl amacı sürdürülebilirliği sağlamak, yani kostüm geliştirmeyi kolaylaştırmaktır. Tahmin edebileceğiniz üzere bazı eski şampiyonlarımız için kostüm hazırlamak epey zorlu bir süreç. Üstelik imkânlarımız ve standartlarımız her yıl daha da gelişiyor. Bu şampiyonların gelecekteki kostüm geliştirme süreçlerini basitleştirmek istiyoruz. Bunu gerçekleştirmek için verilerin motordaki işleniş biçimini yeniden yapılandırmak, görsellerin kaynak görsel paketlerindeki oluşturuluş biçimini değiştirmek ve şampiyonu geliştirmek için modern araç ve teknolojiler kullanmak gibi birtakım yöntemlere başvuruyoruz.” ifadelerini kullandı.

Şampiyon Güncellerken Kullandıkları Genel Yaklaşım

  1. Mevcut içerikleri inceleyerek şampiyon hakkında araştırma yapıyorum.
  2. Oyuncuların şampiyonu neden sevdiğini öğreniyorum. Bunun için de “Bu şampiyonun yetenekleri oyuncularda nasıl bir his uyandırıyor?” sorusuna cevap arıyorum.
  3. Şampiyonun güçlü kişilik yönlerini, arka planını, hedeflerini, inançlarını ve ilişkilerini detaylandıran kapsamlı bir hikâye rehberi oluşturuyorum.
  4. Son seslendirme metinlerini yazıyorum.
Ahri temel kostümünün konsepti ve görsel efekt değişiklikleri belli oldu!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL