Connect with us

Espor

Aim Lab, Rainbow Six Siege Esports için oyuncu geliştirme platformu oldu!

Rekabetçi oyunun geleceğini değiştirmeyi hedefliyorlar.

Oyun yayıncısı Ubisoft, Rainbow Six Siege Esports için resmi oyuncu geliştirme platformu olarak FPS performans platformu Aim Lab’ı seçti .

Çok yıllı ortaklık, Aim Lab’ın Rainbow Six Siege oyuncularına bilimsel eğitim platformuna erişim sağladığını görecek. Ayrıca oyuncular, oyuncu performansına ilişkin analiz ve öngörüler sağlamak için makine öğrenimi teknolojisini kullanabilir.

Karşılığında, performans platformu, yayıncının canlı yayınlarında Rainbow Six Siege Pro Circuit için küresel bir ortak olarak yer alacak .

Ubisoft Esports Kıdemli Direktörü Che Chou, bir yayında ortaklık hakkında konuştu:

“Aim Lab’ı, hem oyuncu becerilerini geliştirmek hem de lig için bir anlık görüntü sağlamak için etkileşimli bir eğitim platformu ile esporlara yenilik getirmek için harika bir fırsat olarak görüyoruz hikaye anlatımı yayınlayın.

Ortaklığın ikinci yılında, Aim Lab oyuncu istatistiklerinin, ‘eğitimlerini en üst düzeye çıkarmak ve en yüksek düzeyde rekabetçi oyun elde etmek’ için Rainbow Six canlı yayınlarına entegre edileceği söyleniyor.

Açıklamaya göre, işbirliği Rainbow Six Siege Pro Circuit’i FPS beceri eğitimi ve oyuncu geliştirme platformuyla birleştirerek “rekabetçi oyunun geleceğini değiştirmeyi” hedefliyor.

Ayrıca, her iki taraf da Rainbow Six Siege rekabetçi ekosistemi için yeni oyuncu eğitimi ve geliştirme fırsatlarını keşfetmeye devam etmeyi planlıyor.

Bu ortaklık hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Akademi Ligi 2. hafta karşılaşmaları başlıyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor