Connect with us

Espor

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 5. Hafta karşılaşmaları tamamlandı!

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 5. Hafta heyecanı son buldu.

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 5. Hafta
Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 5. Hafta Sonuçları

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 5. Hafta maçları oynandı

Geçtiğimiz günlerde fikstürü paylaşılan ve 14 Temmuz – 15 Temmuz tarihlerinde 5. haftası oynanan Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi tüm hızıyla devam ediyor. İçinde derbi dahil birçok kaliteli karşılaşmaları bulunduran 5. hafta mücadelelerin sonuçları resmi LoLespor Twitter hesabında paylaşıldı.

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 5. Hafta 1. Gün Sonuçları

Ligin son sırasında bulunan Info Yatırım Aurora ekibine karşı galip gelerek liderliğini devam ettiren Denizbank Wildcats Akademi ekibi, taraftarlarını mutlu etti. Günün ikinci mücadelesinde ise, sıralamada bir altında bulunan rakibi 5 Ronin Akademi‘yi yenen Papara SuperMassive Blaze Akademi, NASR Esports Akademi ile aynı sırada bulunuyor. Son olarak derbiyi kazanan Beşiktaş Esports Akademi ve Dark Passage Akademi de günü galibiyet ile kapattı.

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 5. Hafta 2. Gün Sonuçları

Haftanın 2. gün maçında da yüzü gülmeyen Fenerbahçe Espor Akademi ve Galakticos Akademi haftayı galibiyet alamadan kapattı. Bu hafta boyunca galibiyet alamayan iki takımın aksine, Denizbank Wildcats Akademi ve Beşiktaş Esport Akademi haftayı mağlubiyet yüzü görmeden tamamladı ve Beşiktaş sıralamada rakibi olan sarı lacivertli ekip ile puanlarını eşitledi. Son olarak ise, Papara SuperMassive Blaze Akademi, NASR Esports Akademi, Dark Passage Akademi5 Ronin Akademi, Info Yatırım Aurora Akademi ve Galatasaray Espor Akademi, haftayı bir galibiyet ve bir mağlubiyet ile nötr sonuç ile kapadı.

Ligde heyecanlı bir liderlik ve playoff yarışı sürerken, izleyiciler gelecek haftaya odaklandı bile. Gelecek hafta maçlarında yeniden burada görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

ŞL2022 Yaz Mevsimi 5. Hafta fikstürü paylaşıldı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor