Connect with us

LoL

Akademi Ligi’nin final karşılaşması bugün oynanacak

Akademi Ligi’nde bugün günlerden final!

Akademi Ligi, League of Legends, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, Riot Games

League of Legends Akademi Ligi’nde final karşılaşması bugün oynanacak. 1907 Fenerbahçe ile İstanbul Wildcats’in karşı karşıya geleceği final karşılaşması, 14.00’da başlayacak. Final karşılaşması, League of Legends Türkiye’nin resmi YouTube ve Twitch kanalları üzerinden canlı olarak paylaşılacak.

Akademi Ligi Finali

  • 14.00: 1907 Fenerbahçe vs. İstanbul Wildcats

İki ekibin yarı finaldeki performanslarını değerlendirdiğimiz ve final üzerine yazdığımız içerik hemen aşağıda sizlerle.

Akademi Ligi’nde büyük final zamanı: Yarı final analizleri ve daha fazlası

Final üzerine

Geçen sezonun finalistleri yeniden karşı karşıya gelecekler. FB ekibine baktığımız zaman güçlü ve zayıf yönleri net şekilde belli oluyor. Cüce’nin yarı finalde zor anlar yaşadığını gördük. Eğer üst koridor odaklı oyun oynarsa İW ekibi buradan büyük üstünlük yakalayabilir. StarScreen bu seriyi taşıyacak potansiyele sahip. Orta koridor tarafında ise üstünlük 1907 Fenerbahçe’de gibi görünüyor. Blue özellikle suikastçi şampiyonlar tercih ederse serinin yıldızı olabilir. Alt koridorda Only35 hem eski takımına hem de eski nişancısı Luger’e karşı mücadele edecek. Çok büyük öneme sahip bu koridoru kimin kazanacağı çok büyük önem taşıyor. Ormanda Agurin ve Stefan gidişata göre yer değiştirebilir. İkisine de bakınca şu formuyla Psychoferrett bir adım önde görünüyor. Akademi ligi final maçı 10 Ağustos günü saat 14.00 da oynanacak. Her iki takıma da başarılar diliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL