Connect with us

LoL

Akali, 10.7 yamasında güçleniyor!

Çok kısa bir süre zayıf kalan Akali, 10.7 yamasında güçleniyor!

yama akali

League of Legends’ın güncellenmesinden sonra en büyük problemlerinden birisi olan Akali önümüzdeki yama iyileştirme alıyor. Henüz 10.5’te zayıflatılan şampiyonun çok kısa bir süre sonra tekrar buff alması topluluk tarafından tepkiyle karşılandı.

10.2 ve 10.3 yamasıyla aldığı güncellemelerin ardından bir nebze zayıflayan Akali’nin nasıl bir değişiklik geçireceği konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Fakat şampiyonu oynadıysanız gerçekten de ciddi anlamda zayıf hissettirdiği konusunda bize katılacaksınızdır. Görünüşe göre Riot bu konuda adım atmayı planlıyor.

Riot Scruffy’nin paylaşımına göre 10.7 yamasında güçlenecek şampiyon sadece Akali olmayacak. Bununla birlikte Nasus, Galio, Riven, Ivern, Akali, Kai’Sa, Corki ve Xin Zhao da yeni yamada iyileştirme alacak şampiyonlar arasında yer alacak.

Öte yandan tamamıyla yenilenen Wukong ile Nocturne-mid ve Garen de nerflenecek. Özellikle çıktıktan sonra tüm koridorları domine eden Wukong’un dengeleme almasının kaçınılmaz olduğunu söylemek gerekiyor.


İlginizi çekebilir:

Elwind’den Levo’ya ağır laflar!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


LoL