Connect with us

Espor

Akdeniz Üniversitesi E-Spor Topluluğu’na teşekkür plaketi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Akdeniz Üniversitesi E-Spor Topluluğu’na teşekkür plaketi.

Akdeniz Üniversitesi E-Spor Topluluğu'na teşekkür plaketi

Akdeniz Üniversitesi E-Spor Topluluğu, 7 Kasım 2020 Cumartesi günü Antalya’daki Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bir FIFA 20 turnuvası düzenlemişti. 128 oyuncunun katıldığı turnuvada toplamda 6 bin liralık bir ödül havuzu dereceye giren oyunculara dağıtılmıştı.

Pandemi döneminde hayata geçirilen bu turnuvaya imza atan iki taraf Akdeniz Üniversitesi E-Spor Topluluğu ve Antalya Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz günlerde bir araya geldi.

Bir araya gelinen toplantının ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek tarafından Akdeniz Üniversitesi E-Spor Topluluğu’na yaptıkları katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Espor topluluğu tarafından yapılan açıklamada “Büyükşehir tarafından Espor Topluluğumuza teşekkür mahiyetinde verilen plaket için Sayın @muhittinbocek ‘e teşekkürlerimizi iletiyoruz. Akdeniz Üniversitesi Espor Topluluğumuza kamu kurumları tarafından gösterilen ilgi için çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Umarız Üniversitelerin Espor Toplulukları ile daha fazla işbirliği sağlanacaktır.” sözlerine yer verildi.

Akdeniz Üniversitesi E-Spor Topluluğu'na teşekkür plaketi


İlginizi Çekebilir:

Geliştiriciler Astra’nın üzerinde bir düzenlemeye gidiyorlar

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor