Connect with us

Güncel

Alan Wake Remastered, konsollar ve PC için duyuruldu!

Alan Wake Remastered, Epic Games ile ortaklaşa yapılıyor!

Topluluk tarafından yıllarca süren taleplerden ve son sızıntılardan sonra, Yaratıcı Yönetmen ve Yazar Sam Lake tarafından onaylanan Alan Wake Remastered nihayet duyuruldu.

Alan Wake Remastered, Epic Games Publishing ile ortaklaşa yapılıyor ve PC (Epic Games Store), Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series S/X dahil olmak üzere birden fazla platformda satışa sunulacak

Alan Wake, Fin stüdyosu Remedy Entertainment tarafından Xbox 360 ve Windows PC için Microsoft Studios ile ortaklaşa geliştirilen bir aksiyon-macera oyunudur. Hikaye, kurgusal Bright Falls kasabasındaki tatilleri sırasında karısının ortadan kaybolmasının ardındaki gizemleri ortaya çıkaran Alan Wake adlı bir gerilim romanı yazarı ve tüm bunları yazdığını hatırlayamadığı romanının hayat bulma planını yaşarken anlatmaktadır. Ancak oyun başarılı bir satış rekoru kıramadı ve planlanan tüm devam oyunları iptal edildi.

2019’da Alan Wake’in yayın haklarını Microsoft’tan geri aldılar. Remedy Entertainment, çıkış için herhangi bir tarih vermedi ancak oyunun bu sonbaharda çıkacağını doğruladı.


İlginizi Çekebilir:

PlayStation, tepkilerden sonra Horizon Forbidden West için çapraz gen politikasına geri döndü!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel