Connect with us

Espor

Siyasetçi Alexandria Ocasio-Cortez Twitch’te anlık 430 bin izlendi

Amerikalı siyasetçinin Among Us yayını 430 binden daha fazla kişi tarafından izlendi.

Amerikalı siyasetçi Alexandria Ocasio-Cortez 430 binden daha fazla kişi tarafından izlendi

Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık seçimi git gide yaklaşırken, Amerikan politikacılar halka ve özellikle gençlere ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyor. 31 yaşındaki Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisi Üyesi Alexandria Ocasio-Cortez, bir Twitch yayını gerçekleştirerek genç insanları ABD Başkanlık seçimlerinde oy vermeye davet etti.

3 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilecek seçimler için insanları oy vermek için kayıt yaptırmaya teşvik eden isim Twitch üzerinde Among Us oynamak istediğini 19 Ekim tarihinde dile getirmiş ve kısa süre içerisinde pek çok ünlü yayıncı bu yayına dahil olmak istediğini bu Tweet üzerinden belirtmişti.

Twitch.tv/AOC üzerinden yapılan yayına başka bir siyasetçi olan Kongre Üyesi Ilhan Omar, Pokimane, DrLupo, Myth, Maia, Jacksepticeye, MoistCr1TiKaL, Hasanabi ve Disguised Toast gibi ünlü yayıncılar dahil oldu.

Yayın kanalının duyurulması ile birlikte yüzbinlerce Twitch takipçisine sahip olan Alexandria Ocasio-Cortez, açtığı canlı yayında anlık olarak yüzbinlerce kişi tarafından takip edildi. İnsanları oy vermeye teşvik etmek için açılan yayın, en yüksek noktasında anlık 430 binden daha fazla kişi tarafından izlendi.


İlginizi Çekebilir:

Yeni Prime Gaming VALORANT ganimeti belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor