Connect with us

Espor

Ali Yörenç: “Espora yıllarca hizmet etmiş Zaferimiz için toplanıyoruz.”

Digital Athletics takımının Kurucusu @aLiyorenc, Zafer Zırhlı anısına düzenlenen VALORANT turnuvası hakkında Playerbros’a konuştu.

Ali Yörenç: "Espora yıllarca hizmet etmiş Zaferimiz için toplanıyoruz."

Zafer Zırhlı anısına bu yıl ikincisini  düzenlediğimiz ve Türkiye’nin önde gelen dört takımının katılım sağlayacağı VALORANT turnuvası, 25 Temmuz Pazar günü geçtiğimiz yıl da olduğu gibi yine TESFED himayesinde gerçekleştirilecek. Turnuvaya kısa bir süre kala katılımcı Digital Athletics takımının Kurucusu Ali Yörenç, Playerbros’a konuştu.

Sözlerine “Dayanışma ve beraberliği en güçlü şekilde hissettiğimiz bu sektörde bu sefer espora yıllarca hizmet etmiş Zaferimiz için toplanıyoruz.” şeklinde başlayan Yörenç, bu değerli turnuvada yer almanın kendileri için gurur verici olduğunu belirtti.

Digital Athletics takımının Kurucusu Ali Yörenç Playerbros’a özel olarak yaptığı açıklamaya “Bu turnuvanın kazanını bilemem ama ZAFER hepimizin olacak.” sözleri ile son verdi.

Digital Athletics VALORANT takımının da katılım sağlayacağı ve Zafer Zırhlı’nın anısını yaşatmak için düzenlediğimiz turnuvanın ikincisini yine TESFED himayesinde 25 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek.


İlginizi Çekebilir:

4 dev takım Zafer Zırhlı anısına düzenlenen turnuvada buluşuyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor